Online Sportsbook

soccer Odds

Thursday 5th of August 2021
BRONZE MEDAL MATCH
4:00 AM
225225 Mexico (Ol)
-
-
-
225226 Japan (Ol)
-
-
-
225227 Mexico (Ol)/Japan (Ol) Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
GOLD MEDAL MATCH
4:00 AM
225229 Brazil (Ol)
-
-
-
225230 Spain (Ol)
-
-
-
225231 Brazil (Ol)/Spain (Ol) Draw
-
-
-
Thursday 5th of August 2021
BRONZE MEDAL MATCH
4:00 AM
225801 USA (W)
-½ ( -132 )
2½ ( -121 )
-132
225802 Australia (W)
+½ ( +117 )
2½ ( +106 )
+396
225803 USA (W)/Australia (W) Draw
-
-
+270
GOLD MEDAL MATCH
10:00 PM
225805 Canada (W)
+½ ( +103 )
2 ( -108 )
+387
225806 Sweden (W)
-½ ( -118 )
2 ( -107 )
-116
225807 Canada (W)/Sweden (W) Draw
-
-
+236
Wednesday 4th of August 2021
2:00 PM
224201 Slavia Praha
-½ ( +127 )
2½ ( +125 )
+125
224202 Ferencvaros
+½ ( -142 )
2½ ( -145 )
+243
224203 Slavia Praha/Ferencvaros Draw
-
-
+224
2:00 PM
224205 Legia Warszawa
+1 ( -128 )
2½ ( +115 )
+523
224206 Dinamo Zagreb
-1 ( +108 )
2½ ( -135 )
-164
224207 Legia Warszawa/Dinamo Zagreb Draw
-
-
+284
1:00 PM
224213 Benfica
PK ( -138 )
2½ ( -106 )
+142
224214 Spartak Moskva
PK ( +123 )
2½ ( -109 )
+199
224215 Benfica/Spartak Moskva Draw
-
-
+248
Tuesday 10th of August 2021
1:00 PM
224301 Crvena Zvezda
-
-
-
224302 Sheriff
-
-
-
224303 Crvena Zvezda/Sheriff Draw
-
-
-
1:00 PM
224305 Ferencvaros
-
-
-
224306 Slavia Praha
-
-
-
224307 Ferencvaros/Slavia Praha Draw
-
-
-
1:30 PM
224309 Genk
-
-
-
224310 Shakhtar Donetsk
-
-
-
224311 Genk/Shakhtar Donetsk Draw
-
-
-
2:00 PM
224313 PSV Eindhoven
-
-
-
224314 FC Midtjylland
-
-
-
224315 PSV Eindhoven/FC Midtjylland Draw
-
-
-
2:00 PM
224317 Olympiakos
-
-
-
224318 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
224319 Olympiakos/PFC Ludogorets Razgrad Draw
-
-
-
2:00 PM
224321 Sparta Praha
-
-
-
224322 AS Monaco
-
-
-
224323 Sparta Praha/AS Monaco Draw
-
-
-
2:30 PM
224325 CFR Cluj
-
-
-
224326 Young Boys
-
-
-
224327 CFR Cluj/Young Boys Draw
-
-
-
3:00 PM
224329 Dinamo Zagreb
-
-
-
224330 Legia Warszawa
-
-
-
224331 Dinamo Zagreb/Legia Warszawa Draw
-
-
-
3:00 PM
224333 Spartak Moskva
-
-
-
224334 Benfica
-
-
-
224335 Spartak Moskva/Benfica Draw
-
-
-
Thursday 5th of August 2021
10:00 AM
224405 Alashkert
+1 ( +124 )
2½ ( -106 )
+736
224406 Kairat
-1 ( -144 )
2½ ( -109 )
-235
224407 Alashkert/Kairat Draw
-
-
+326
11:45 AM
224409 Celtic
-½ ( -103 )
2½ ( +104 )
-103
224410 Jablonec
+½ ( -112 )
2½ ( -124 )
+288
224411 Celtic/Jablonec Draw
-
-
+250
12:00 PM
224413 Flora
-
-
+746
224414 Omonia Nicosia
-
-
-232
224415 Flora/Omonia Nicosia Draw
-
-
+311
12:00 PM
224417 Slovan Bratislava
-
-
-190
224418 Lincoln Red Imps
-
-
+527
224419 Slovan Bratislava/Lincoln Red Imps Draw
-
-
+308
2:00 PM
224421 Zalgiris
-
-
+366
224422 Mura
-
-
-117
224423 Zalgiris/Mura Draw
-
-
+237
2:00 PM
224425 St. Johnstone
-
-
+970
224426 Galatasaray
-
-
-332
224427 St. Johnstone/Galatasaray Draw
-
-
+416
2:30 PM
224429 Anorthosis
-
-
+461
224430 Rapid Wien
-
-
-175
224431 Anorthosis/Rapid Wien Draw
-
-
+308
Tuesday 10th of August 2021
12:00 PM
224433 Omonia Nicosia
-
-
-
224434 Flora
-
-
-
224435 Omonia Nicosia/Flora Draw
-
-
-
2:30 PM
224437 Lincoln Red Imps
-
-
-
224438 Slovan Bratislava
-
-
-
224439 Lincoln Red Imps/Slovan Bratislava Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
6:15 PM
224633 Cerro Porteno
+½ ( +116 )
2 ( -127 )
+416
224634 Fluminense
-½ ( -136 )
2 ( +107 )
-133
224635 Cerro Porteno/Fluminense Draw
-
-
+246
Tuesday 10th of August 2021
8:30 PM
224601 Palmeiras
-
-
-
224602 Sao Paulo
-
-
-
224603 Palmeiras/Sao Paulo Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
6:15 PM
224605 Flamengo
-
-
-
224606 Olimpia Asuncion
-
-
-
224607 Flamengo/Olimpia Asuncion Draw
-
-
-
8:30 PM
224609 Atletico Mineiro
-
-
-
224610 River Plate
-
-
-
224611 Atletico Mineiro/River Plate Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
6:15 PM
224801 Red Bull Bragantino
-
-
-
224802 Rosario Central
-
-
-
224803 Red Bull Bragantino/Rosario Central Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
6:15 PM
224805 Club Atletico Penarol
-
-
-
224806 Sporting Cristal
-
-
-
224807 Club Atletico Penarol/Sporting Cristal Draw
-
-
-
10:00 PM
225001 Cruz Azul
-
-
-
225002 Monterrey
-
-
-
225003 Cruz Azul/Monterrey Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
6:00 PM
208017 Rosario Central
-
-
-
208018 Sarmiento Junin
-
-
-
208019 Rosario Central/Sarmiento Junin Draw
-
-
-
8:15 PM
208057 Platense
-
-
-
208058 Newells Old Boys
-
-
-
208059 Platense/Newells Old Boys Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
2:45 PM
208013 San Lorenzo
-
-
-
208014 Union Santa Fe
-
-
-
208015 San Lorenzo/Union Santa Fe Draw
-
-
-
12:30 PM
208033 Talleres Cordoba
-
-
-
208034 Banfield
-
-
-
208035 Talleres Cordoba/Banfield Draw
-
-
-
5:00 PM
208037 Lanus
-
-
-
208038 Huracan
-
-
-
208039 Lanus/Huracan Draw
-
-
-
7:15 PM
208041 River Plate
-
-
-
208042 Godoy Cruz
-
-
-
208043 River Plate/Godoy Cruz Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
12:30 PM
208009 Atletico Tucuman
-
-
-
208010 Gimnasia LP
-
-
-
208011 Atletico Tucuman/Gimnasia LP Draw
-
-
-
7:15 PM
208021 Racing Club
-
-
-
208022 Independiente
-
-
-
208023 Racing Club/Independiente Draw
-
-
-
5:00 PM
208025 Argentinos Juniors
-
-
-
208026 Boca Juniors
-
-
-
208027 Argentinos Juniors/Boca Juniors Draw
-
-
-
2:45 PM
208045 Colon
-
-
-
208046 Velez Sarsfield
-
-
-
208047 Colon/Velez Sarsfield Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
5:00 PM
208029 Patronato
-
-
-
208030 Arsenal Sarandi
-
-
-
208031 Patronato/Arsenal Sarandi Draw
-
-
-
7:15 PM
208049 Estudiantes
-
-
-
208050 Central Cordoba SdE
-
-
-
208051 Estudiantes/Central Cordoba SdE Draw
-
-
-
5:00 PM
208053 Defensa y Justicia
-
-
-
208054 Aldosivi
-
-
-
208055 Defensa y Justicia/Aldosivi Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
3:00 PM
210733 San Telmo
-
-
-
210734 Atletico Rafaela
-
-
-
210735 San Telmo/Atletico Rafaela Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
2:00 PM
210681 Estudiantes Rio Cuarto
-
-
-
210682 Quilmes
-
-
-
210683 Estudiantes Rio Cuarto/Quilmes Draw
-
-
-
6:00 PM
210689 Deportivo Riestra
-
-
-
210690 Alvarado
-
-
-
210691 Deportivo Riestra/Alvarado Draw
-
-
-
2:00 PM
210709 San Martin San Juan
-
-
-
210710 Brown de Adrogue
-
-
-
210711 San Martin San Juan/Brown de Adrogue Draw
-
-
-
2:30 PM
210713 Villa Dalmine
-
-
-
210714 Guillermo Brown
-
-
-
210715 Villa Dalmine/Guillermo Brown Draw
-
-
-
2:00 PM
210737 Club Atletico
-
-
-
210738 Gimnasia Jujuy
-
-
-
210739 Club Atletico/Gimnasia Jujuy Draw
-
-
-
2:00 PM
210741 Deportivo Moron
-
-
-
210742 Tristan Suarez
-
-
-
210743 Deportivo Moron/Tristan Suarez Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
3:00 PM
210677 Temperley
-
-
-
210678 Agropecuario
-
-
-
210679 Temperley/Agropecuario Draw
-
-
-
2:30 PM
210693 San Martin Tucuman
-
-
-
210694 Club Atletico Mitre
-
-
-
210695 San Martin Tucuman/Club Atletico Mitre Draw
-
-
-
1:00 PM
210697 Nueva Chicago
-
-
-
210698 Chacarita Juniors
-
-
-
210699 Nueva Chicago/Chacarita Juniors Draw
-
-
-
2:35 PM
210701 Belgrano
-
-
-
210702 Estudiantes Caseros
-
-
-
210703 Belgrano/Estudiantes Caseros Draw
-
-
-
3:00 PM
210717 Defensores de Belgrano
-
-
-
210718 Indep. Rivadavia
-
-
-
210719 Defensores de Belgrano/Indep. Rivadavia Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
8:10 PM
210685 Gimnasia Mendoza
-
-
-
210686 Tigre
-
-
-
210687 Gimnasia Mendoza/Tigre Draw
-
-
-
2:05 PM
210705 Almirante Brown
-
-
-
210706 Atlanta
-
-
-
210707 Almirante Brown/Atlanta Draw
-
-
-
2:30 PM
210721 Deportivo Santamarina
-
-
-
210722 Barracas Central
-
-
-
210723 Deportivo Santamarina/Barracas Central Draw
-
-
-
2:00 PM
210725 Almagro
-
-
-
210726 Instituto
-
-
-
210727 Almagro/Instituto Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
8:10 PM
210729 All Boys
-
-
-
210730 Ferro Carril Oeste
-
-
-
210731 All Boys/Ferro Carril Oeste Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
11:00 AM
211029 Ormanspor W
-
-
-
211030 FC Urartu
-
-
-
211031 Ormanspor W/FC Urartu Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
9:00 AM
211033 Ararat
-
-
-
211034 Van
-
-
-
211035 Ararat/Van Draw
-
-
-
11:00 AM
211037 Alashkert
-
-
-
211038 Artsakh
-
-
-
211039 Alashkert/Artsakh Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
11:00 AM
204449 Wolfsberger AC
-
-
-
204450 Rapid Wien
-
-
-
204451 Wolfsberger AC/Rapid Wien Draw
-
-
-
11:00 AM
204453 Rheindorf Altach
-
-
-
204454 SK Sturm Graz
-
-
-
204455 Rheindorf Altach/SK Sturm Graz Draw
-
-
-
11:00 AM
204457 Hartberg
-
-
-
204458 Austria Klagenfurt
-
-
-
204459 Hartberg/Austria Klagenfurt Draw
-
-
-
11:00 AM
204469 FC Admira
-
-
-
204470 Ried
-
-
-
204471 FC Admira/Ried Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
11:00 AM
204461 Austria Wien
-
-
-
204462 Salzburg
-
-
-
204463 Austria Wien/Salzburg Draw
-
-
-
11:00 AM
204465 LASK Linz
-
-
-
204466 Swarovski Tirol
-
-
-
204467 LASK Linz/Swarovski Tirol Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
2:45 PM
204673 Cercle Brugge
-
-
-
204674 Club Brugge
-
-
-
204675 Cercle Brugge/Club Brugge Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
10:15 AM
204677 Union St.-Gilloise
-
-
-
204678 KFCO Beerschot-Wilrijk
-
-
-
204679 Union St.-Gilloise/KFCO Beerschot-Wilrijk Draw
-
-
-
12:30 PM
204683 SV Zulte Waregem/St Truidense Draw
-
-
-
204681 SV Zulte Waregem
-
-
-
204682 St Truidense
-
-
-
12:30 PM
204685 AS Eupen
-
-
-
204686 KV Mechelen
-
-
-
204687 AS Eupen/KV Mechelen Draw
-
-
-
2:45 PM
204689 Genk
-
-
-
204690 KV Kortrijk
-
-
-
204691 Genk/KV Kortrijk Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
7:30 AM
204693 Antwerp
-
-
-
204694 Standard Liege
-
-
-
204695 Antwerp/Standard Liege Draw
-
-
-
10:00 AM
204697 Royal Charleroi
-
-
-
204698 Oud-Heverlee
-
-
-
204699 Royal Charleroi/Oud-Heverlee Draw
-
-
-
12:30 PM
204701 RFC Seraing
-
-
-
204702 Anderlecht
-
-
-
204703 RFC Seraing/Anderlecht Draw
-
-
-
3:00 PM
204705 KAA Gent
-
-
-
204706 KV Oostende
-
-
-
204707 KAA Gent/KV Oostende Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
6:15 PM
208669 Santa Cruz
+1½ ( -123 )
3 ( -106 )
+723
208670 Nacional Potosi
-1½ ( +103 )
3 ( -114 )
-283
208671 Santa Cruz/Nacional Potosi Draw
-
-
+409
8:30 PM
208673 Real Potosi
+1½ ( -118 )
3,3½ ( -117 )
+489
208674 Independiente Petrolero
-1½ ( -102 )
3,3½ ( -103 )
-294
208675 Real Potosi/Independiente Petrolero Draw
-
-
+390
Wednesday 4th of August 2021
3:00 PM
208677 Blooming
-
-
+583
208678 Always Ready
-
-
-327
208679 Blooming/Always Ready Draw
-
-
+382
6:30 PM
208681 San Jose Oruro
-
-
-
208682 Oriente Petrolero
-
-
-
208683 San Jose Oruro/Oriente Petrolero Draw
-
-
-
7:00 PM
208685 Real Tomayapo
-
-
+641
208686 Strongest
-
-
-419
208687 Real Tomayapo/Strongest Draw
-
-
+463
Thursday 5th of August 2021
3:00 PM
208689 Guabira
-
-
+261
208690 Royal Pari
-
-
-126
208691 Guabira/Royal Pari Draw
-
-
+250
7:00 PM
208693 Aurora
-
-
-
208694 Wilstermann
-
-
-
208695 Aurora/Wilstermann Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
3:00 PM
208697 Oriente Petrolero
-
-
-
208698 Santa Cruz
-
-
-
208699 Oriente Petrolero/Santa Cruz Draw
-
-
-
5:15 PM
208701 Strongest
-
-
-
208702 San Jose Oruro
-
-
-
208703 Strongest/San Jose Oruro Draw
-
-
-
7:30 PM
208705 Independiente Petrolero
-
-
-
208706 Nacional Potosi
-
-
-
208707 Independiente Petrolero/Nacional Potosi Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
3:00 PM
208709 Wilstermann
-
-
-
208710 Real Tomayapo
-
-
-
208711 Wilstermann/Real Tomayapo Draw
-
-
-
5:15 PM
208713 Atletico Palmaflor
-
-
-
208714 Aurora
-
-
-
208715 Atletico Palmaflor/Aurora Draw
-
-
-
7:30 PM
208717 Always Ready
-
-
-
208718 Bolivar
-
-
-
208719 Always Ready/Bolivar Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
3:00 PM
208721 Real Potosi
-
-
-
208722 Guabira
-
-
-
208723 Real Potosi/Guabira Draw
-
-
-
8:00 PM
208725 Royal Pari
-
-
-
208726 Blooming
-
-
-
208727 Royal Pari/Blooming Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
3:00 PM
208601 Strongest
-
-
-
208602 Always Ready
-
-
-
208603 Strongest/Always Ready Draw
-
-
-
7:00 PM
208605 Bolivar
-
-
-
208606 Nacional Potosi
-
-
-
208607 Bolivar/Nacional Potosi Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
1:00 PM
211673 Sarajevo
-
-
-
211674 Rudar Prijedor
-
-
-
211675 Sarajevo/Rudar Prijedor Draw
-
-
-
1:00 PM
211677 Borac Banja Luka
-
-
-
211678 Posusje
-
-
-
211679 Borac Banja Luka/Posusje Draw
-
-
-
1:00 PM
211681 Zeljeznicar
-
-
-
211682 Zrinjski
-
-
-
211683 Zeljeznicar/Zrinjski Draw
-
-
-
1:00 PM
211685 Siroki Brijeg
-
-
-
211686 Sloboda Tuzla
-
-
-
211687 Siroki Brijeg/Sloboda Tuzla Draw
-
-
-
1:00 PM
211689 Velez
-
-
-
211690 Radnik Bijeljina
-
-
-
211691 Velez/Radnik Bijeljina Draw
-
-
-
1:00 PM
211693 Tuzla City
-
-
-
211694 Leotar
-
-
-
211695 Tuzla City/Leotar Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
6:00 PM
208321 RB Bragantino
-
-
-
208322 Sport Recife
-
-
-
208323 RB Bragantino/Sport Recife Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
8:00 PM
208289 Bahia
-
-
-
208290 Cuiaba
-
-
-
208291 Bahia/Cuiaba Draw
-
-
-
8:00 PM
208297 Fortaleza
-
-
-
208298 Palmeiras
-
-
-
208299 Fortaleza/Palmeiras Draw
-
-
-
5:00 PM
208313 Sao Paulo
PK ( +109 )
2 ( -121 )
+198
208314 Atletico Paranaense
PK ( -129 )
2 ( +101 )
+151
208315 Sao Paulo/Atletico Paranaense Draw
-
-
+227
Sunday 8th of August 2021
3:00 PM
208285 Corinthians
-
-
-
208286 Santos FC
-
-
-
208287 Corinthians/Santos FC Draw
-
-
-
3:00 PM
208301 Atletico Mineiro
-
-
-
208302 Juventude
-
-
-
208303 Atletico Mineiro/Juventude Draw
-
-
-
5:15 PM
208305 Atletico Goianiense
-
-
-
208306 Ceara
-
-
-
208307 Atletico Goianiense/Ceara Draw
-
-
-
5:15 PM
208309 Internacional
-
-
-
208310 Flamengo
-
-
-
208311 Internacional/Flamengo Draw
-
-
-
3:00 PM
208317 Fluminense
-
-
-
208318 America Mineiro
-
-
-
208319 Fluminense/America Mineiro Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
7:00 PM
208293 Chapecoense
-
-
-
208294 Gremio
-
-
-
208295 Chapecoense/Gremio Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
6:00 PM
208449 Coritiba
PK ( +105 )
2 ( -109 )
+201
208450 Brusque
PK ( -125 )
2 ( -111 )
+165
208451 Coritiba/Brusque Draw
-
-
+205
Friday 6th of August 2021
3:00 PM
208453 Operario PR
-
-
-
208454 Remo
-
-
-
208455 Operario PR/Remo Draw
-
-
-
6:00 PM
208457 Brasil de Pelotas
-
-
-
208458 Guarani
-
-
-
208459 Brasil de Pelotas/Guarani Draw
-
-
-
6:30 PM
208461 Goias
-
-
-
208462 Coritiba
-
-
-
208463 Goias/Coritiba Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
10:00 AM
208465 Cruzeiro
-
-
-
208466 Brusque
-
-
-
208467 Cruzeiro/Brusque Draw
-
-
-
3:30 PM
208469 AD Confianca
-
-
-
208470 Nautico
-
-
-
208471 AD Confianca/Nautico Draw
-
-
-
6:00 PM
208473 Avai
-
-
-
208474 CSA
-
-
-
208475 Avai/CSA Draw
-
-
-
6:30 PM
208477 Vasco da Gama
-
-
-
208478 Vitoria
-
-
-
208479 Vasco da Gama/Vitoria Draw
-
-
-
8:30 PM
208481 Sampaio Correa
-
-
-
208482 Vila Nova
-
-
-
208483 Sampaio Correa/Vila Nova Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
7:30 PM
208485 Ponte Preta
-
-
-
208486 Botafogo
-
-
-
208487 Ponte Preta/Botafogo Draw
-
-
-
7:30 PM
208489 CRB
-
-
-
208490 Londrina
-
-
-
208491 CRB/Londrina Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
8:30 PM
208497 Vila Nova
-
-
-
208498 Vasco da Gama
-
-
-
208499 Vila Nova/Vasco da Gama Draw
-
-
-
6:00 PM
208509 Guarani
-
-
-
208510 Avai
-
-
-
208511 Guarani/Avai Draw
-
-
-
6:00 PM
208513 CSA
-
-
-
208514 AD Confianca
-
-
-
208515 CSA/AD Confianca Draw
-
-
-
8:30 PM
208529 Remo
-
-
-
208530 Goias
-
-
-
208531 Remo/Goias Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
8:30 PM
208493 Nautico
-
-
-
208494 Sampaio Correa
-
-
-
208495 Nautico/Sampaio Correa Draw
-
-
-
3:00 PM
208501 Coritiba
-
-
-
208502 Brasil de Pelotas
-
-
-
208503 Coritiba/Brasil de Pelotas Draw
-
-
-
6:00 PM
208505 Vitoria
-
-
-
208506 Cruzeiro
-
-
-
208507 Vitoria/Cruzeiro Draw
-
-
-
6:00 PM
208517 Londrina
-
-
-
208518 Ponte Preta
-
-
-
208519 Londrina/Ponte Preta Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
6:00 PM
212237 Vitoria
-
-
-
212238 Gremio
-
-
-
212239 Vitoria/Gremio Draw
-
-
-
Wednesday 4th of August 2021
8:30 PM
212245 Sao Paulo
-
-
-
212246 Vasco da Gama
-
-
-
212247 Sao Paulo/Vasco da Gama Draw
-
-
-
8:30 PM
212249 Atletico Mineiro
-
-
-
212250 Bahia
-
-
-
212251 Atletico Mineiro/Bahia Draw
-
-
-
3:30 PM
212253 Fortaleza
-
-
-
212254 CRB
-
-
-
212255 Fortaleza/CRB Draw
-
-
-
6:15 PM
212257 Atletico Paranaense
-
-
-
212258 Atletico Goianiense
-
-
-
212259 Atletico Paranaense/Atletico Goianiense Draw
-
-
-
Thursday 5th of August 2021
6:15 PM
212241 Santos FC
-
-
-
212242 Juazeirense
-
-
-
212243 Santos FC/Juazeirense Draw
-
-
-
8:30 PM
212261 Flamengo
-
-
-
212262 ABC F.C.
-
-
-
212263 Flamengo/ABC F.C. Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
11:45 AM
212457 Botev Vratsa
-
-
+290
212458 Tsarsko selo
-
-
-143
212459 Botev Vratsa/Tsarsko selo Draw
-
-
+265
2:00 PM
212461 Lokomotiv Sofia 1929
-
-
-
212462 CSKA 1948 Sofia
-
-
-
212463 Lokomotiv Sofia 1929/CSKA 1948 Sofia Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
11:45 AM
212465 Slavia Sofia
-
-
+213
212466 Botev Plovdiv
-
-
+127
212467 Slavia Sofia/Botev Plovdiv Draw
-
-
+178
2:00 PM
212469 Cherno More
-
-
+176
212470 Beroe Stara Zagora
-
-
+132
212471 Cherno More/Beroe Stara Zagora Draw
-
-
+207
Sunday 8th of August 2021
2:00 PM
212473 Arda
-
-
-
212474 Levski Sofia
-
-
-
212475 Arda/Levski Sofia Draw
-
-
-
2:00 PM
212477 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
212478 CSKA Sofia
-
-
-
212479 PFC Ludogorets Razgrad/CSKA Sofia Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
2:00 PM
212481 OFK Pirin
-
-
-
212482 Lokomotiv Plovdiv
-
-
-
212483 OFK Pirin/Lokomotiv Plovdiv Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
9:00 PM
235617 Edmonton
-
-
-
235618 Cavalry
-
-
-
235619 Edmonton/Cavalry Draw
-
-
-
Wednesday 4th of August 2021
9:30 PM
235621 Valour
-
-
-
235622 Pacific
-
-
-
235623 Valour/Pacific Draw
-
-
-
7:00 PM
235649 York United
-
-
+331
235650 Forge
-
-
-143
235651 York United/Forge Draw
-
-
+233
Saturday 7th of August 2021
2:00 PM
235625 York United
-
-
-
235626 HFX Wanderers
-
-
-
235627 York United/HFX Wanderers Draw
-
-
-
6:30 PM
235629 Edmonton
-
-
-
235630 Pacific
-
-
-
235631 Edmonton/Pacific Draw
-
-
-
7:00 PM
236445 Universidad Concepcion
-
-
-
236446 Lautaro de Buin
-
-
-
236447 Universidad Concepcion/Lautaro de Buin Draw
-
-
-
12:30 PM
236449 Deportes Temuco
-
-
-
236450 Deportes Iquique
-
-
-
236451 Deportes Temuco/Deportes Iquique Draw
-
-
-
12:30 PM
236465 Barnechea
-
-
-
236466 Copiapo
-
-
-
236467 Barnechea/Copiapo Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
1:00 PM
235633 Atletico Ottawa
-
-
-
235634 Forge
-
-
-
235635 Atletico Ottawa/Forge Draw
-
-
-
4:00 PM
235637 Valour
-
-
-
235638 Cavalry
-
-
-
235639 Valour/Cavalry Draw
-
-
-
11:00 AM
236453 Deportes Santa Cruz
-
-
-
236454 Cobreloa
-
-
-
236455 Deportes Santa Cruz/Cobreloa Draw
-
-
-
12:00 PM
236469 Rangers
-
-
-
236470 San Marcos
-
-
-
236471 Rangers/San Marcos Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
8:30 PM
236441 Magallanes
-
-
-
236442 San Luis
-
-
-
236443 Magallanes/San Luis Draw
-
-
-
3:30 PM
236457 Coquimbo Unido
-
-
-
236458 Union San Felipe
-
-
-
236459 Coquimbo Unido/Union San Felipe Draw
-
-
-
12:30 PM
236461 Puerto Montt
-
-
-
236462 Santiago Morning
-
-
-
236463 Puerto Montt/Santiago Morning Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
9:00 PM
235641 Pacific
-
-
-
235642 Cavalry
-
-
-
235643 Pacific/Cavalry Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
8:30 PM
208905 Cobresal
+½ ( +101 )
2½ ( +114 )
+364
208906 Everton
-½ ( -121 )
2½ ( -134 )
-117
208907 Cobresal/Everton Draw
-
-
+251
Saturday 7th of August 2021
8:00 PM
208945 La Serena
-
-
-
208946 U Catolica
-
-
-
208947 La Serena/U Catolica Draw
-
-
-
3:00 PM
208957 Universidad Chile
-
-
-
208958 O'Higgins
-
-
-
208959 Universidad Chile/O'Higgins Draw
-
-
-
5:30 PM
208965 Nublense
-
-
-
208966 Union Espanola
-
-
-
208967 Nublense/Union Espanola Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
3:00 PM
208937 Audax Italiano
-
-
-
208938 Antofagasta
-
-
-
208939 Audax Italiano/Antofagasta Draw
-
-
-
12:30 PM
208941 Huachipato
-
-
-
208942 Santiago Wanderers
-
-
-
208943 Huachipato/Santiago Wanderers Draw
-
-
-
8:00 PM
208949 Everton
-
-
-
208950 Union La Calera
-
-
-
208951 Everton/Union La Calera Draw
-
-
-
5:30 PM
208953 Curico Unido
-
-
-
208954 Colo Colo
-
-
-
208955 Curico Unido/Colo Colo Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
11:00 AM
208961 Palestino
-
-
-
208962 Cobresal
-
-
-
208963 Palestino/Cobresal Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
6:00 PM
236437 San Marcos
-
-
-
236438 Universidad Concepcion
-
-
-
236439 San Marcos/Universidad Concepcion Draw
-
-
-
Thursday 5th of August 2021
8:00 AM
213001 Qingdao Huanghai
-
-
-
213002 Chongqing Lifan
-
-
-
213003 Qingdao Huanghai/Chongqing Lifan Draw
-
-
-
8:00 AM
213005 Henan Jianye
-
-
+747
213006 Guangzhou Evergrande
-
-
-375
213007 Henan Jianye/Guangzhou Evergrande Draw
-
-
+370
6:00 AM
213193 Guangzhou R&F
-
-
+116
213194 Shijiazhuang Ever Bright
-
-
+191
213195 Guangzhou R&F/Shijiazhuang Ever Bright Draw
-
-
+219
6:00 AM
213197 Shenzhen
-
-
+264
213198 Shandong Luneng
-
-
-114
213199 Shenzhen/Shandong Luneng Draw
-
-
+220
Friday 6th of August 2021
4:30 AM
213009 Tianjin Teda
-
-
-
213010 Wuhan Zall
-
-
-
213011 Tianjin Teda/Wuhan Zall Draw
-
-
-
6:30 AM
213013 Changchun Yatai
-
-
-
213014 Shanghai Shenhua
-
-
-
213015 Changchun Yatai/Shanghai Shenhua Draw
-
-
-
8:30 AM
213017 Shanghai SIPG
-
-
-
213018 Dalian Yifang
-
-
-
213019 Shanghai SIPG/Dalian Yifang Draw
-
-
-
8:30 AM
213021 Beijing Guoan
-
-
-
213022 Hebei CFFC
-
-
-
213023 Beijing Guoan/Hebei CFFC Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
6:00 AM
213025 Shenzhen
-
-
-
213026 Shijiazhuang Ever Bright
-
-
-
213027 Shenzhen/Shijiazhuang Ever Bright Draw
-
-
-
6:00 AM
213029 Shandong Luneng
-
-
-
213030 Guangzhou R&F
-
-
-
213031 Shandong Luneng/Guangzhou R&F Draw
-
-
-
8:00 AM
213033 Henan Jianye
-
-
-
213034 Qingdao Huanghai
-
-
-
213035 Henan Jianye/Qingdao Huanghai Draw
-
-
-
8:00 AM
213037 Guangzhou Evergrande
-
-
-
213038 Chongqing Lifan
-
-
-
213039 Guangzhou Evergrande/Chongqing Lifan Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
4:30 AM
213041 Shanghai Shenhua
-
-
-
213042 Dalian Yifang
-
-
-
213043 Shanghai Shenhua/Dalian Yifang Draw
-
-
-
6:30 AM
213045 Beijing Guoan
-
-
-
213046 Tianjin Teda
-
-
-
213047 Beijing Guoan/Tianjin Teda Draw
-
-
-
8:30 AM
213049 Hebei CFFC
-
-
-
213050 Changchun Yatai
-
-
-
213051 Hebei CFFC/Changchun Yatai Draw
-
-
-
8:30 AM
213053 Wuhan Zall
-
-
-
213054 Shanghai SIPG
-
-
-
213055 Wuhan Zall/Shanghai SIPG Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
6:00 AM
213057 Chongqing Lifan
-
-
-
213058 Shenzhen
-
-
-
213059 Chongqing Lifan/Shenzhen Draw
-
-
-
6:00 AM
213061 Qingdao Huanghai
-
-
-
213062 Guangzhou Evergrande
-
-
-
213063 Qingdao Huanghai/Guangzhou Evergrande Draw
-
-
-
8:00 AM
213065 Shijiazhuang Ever Bright
-
-
-
213066 Shandong Luneng
-
-
-
213067 Shijiazhuang Ever Bright/Shandong Luneng Draw
-
-
-
8:00 AM
213069 Guangzhou R&F
-
-
-
213070 Henan Jianye
-
-
-
213071 Guangzhou R&F/Henan Jianye Draw
-
-
-
Tuesday 3rd of August 2021
9:00 PM
213237 Atletico Nacional
PK ( +105 )
2½ ( +106 )
+191
213238 Santa Fe Bogota
PK ( -120 )
2½ ( -121 )
+163
213239 Atletico Nacional/Santa Fe Bogota Draw
-
-
+219
Friday 6th of August 2021
9:05 PM
213277 Quindio
-
-
-
213278 Atletico Huila
-
-
-
213279 Quindio/Atletico Huila Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
4:00 PM
213241 Once Caldas
-
-
-
213242 America de Cali
-
-
-
213243 Once Caldas/America de Cali Draw
-
-
-
6:30 PM
213269 Deportivo Cali
-
-
-
213270 Atletico Nacional
-
-
-
213271 Deportivo Cali/Atletico Nacional Draw
-
-
-
9:00 PM
213273 Santa Fe Bogota
-
-
-
213274 Millonarios
-
-
-
213275 Santa Fe Bogota/Millonarios Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
5:00 PM
213245 Independiante Medellin
-
-
-
213246 La Equidad
-
-
-
213247 Independiante Medellin/La Equidad Draw
-
-
-
7:05 PM
213249 Deportes Tolima
-
-
-
213250 Atletico Junior
-
-
-
213251 Deportes Tolima/Atletico Junior Draw
-
-
-
9:10 PM
213265 Deportivo Pasto
-
-
-
213266 Alianza Petrolera
-
-
-
213267 Deportivo Pasto/Alianza Petrolera Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
8:40 PM
213257 Jaguares de Cordoba
-
-
-
213258 Atletico Bucaramanga
-
-
-
213259 Jaguares de Cordoba/Atletico Bucaramanga Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
7:00 PM
213253 Patriotas Boyaca
-
-
-
213254 Rionegro Aguilas
-
-
-
213255 Patriotas Boyaca/Rionegro Aguilas Draw
-
-
-
9:00 PM
213261 Envigado
-
-
-
213262 Deportivo Pereira
-
-
-
213263 Envigado/Deportivo Pereira Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
9:00 PM
209065 Perez Zeledon
-
-
-
209066 San Carlos
-
-
-
209067 Perez Zeledon/San Carlos Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
9:00 PM
209049 Cartagines
-
-
-
209050 Alajuelense
-
-
-
209051 Cartagines/Alajuelense Draw
-
-
-
4:00 PM
209069 Guadalupe
-
-
-
209070 Guanacasteca
-
-
-
209071 Guadalupe/Guanacasteca Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
7:00 PM
209057 Herediano
-
-
-
209058 Saprissa
-
-
-
209059 Herediano/Saprissa Draw
-
-
-
4:00 PM
209061 Jicaral
-
-
-
209062 Grecia
-
-
-
209063 Jicaral/Grecia Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
9:00 PM
209053 Santos de Guapiles
-
-
-
209054 Sporting San Jose
-
-
-
209055 Santos de Guapiles/Sporting San Jose Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
10:00 PM
209073 San Carlos
-
-
-
209074 Cartagines
-
-
-
209075 San Carlos/Cartagines Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
9:00 PM
209077 Saprissa
-
-
-
209078 Guadalupe
-
-
-
209079 Saprissa/Guadalupe Draw
-
-
-
10:00 PM
209089 Perez Zeledon
-
-
-
209090 Herediano
-
-
-
209091 Perez Zeledon/Herediano Draw
-
-
-
4:00 PM
209093 Grecia
-
-
-
209094 Guanacasteca
-
-
-
209095 Grecia/Guanacasteca Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
1:00 PM
213661 Dinamo Zagreb
-
-
-
213662 Istra 1961
-
-
-
213663 Dinamo Zagreb/Istra 1961 Draw
-
-
-
12:55 PM
213673 Sibenik
-
-
-
213674 Slaven Belupo
-
-
-
213675 Sibenik/Slaven Belupo Draw
-
-
-
3:00 PM
213677 Hajduk Split
-
-
-
213678 HNK Gorica
-
-
-
213679 Hajduk Split/HNK Gorica Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
12:55 PM
213665 Osijek
-
-
-
213666 Dragovoljac
-
-
-
213667 Osijek/Dragovoljac Draw
-
-
-
3:00 PM
213669 Lokomotiva Zagreb
-
-
-
213670 HNK Rijeka
-
-
-
213671 Lokomotiva Zagreb/HNK Rijeka Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
10:00 AM
204865 FC Slovan Liberec
-
-
-
204866 Hradec
-
-
-
204867 FC Slovan Liberec/Hradec Draw
-
-
-
10:00 AM
204869 Banik Ostrava
-
-
-
204870 Ceske Budejovice
-
-
-
204871 Banik Ostrava/Ceske Budejovice Draw
-
-
-
10:00 AM
204873 Karvina
-
-
-
204874 Sparta Praha
-
-
-
204875 Karvina/Sparta Praha Draw
-
-
-
10:00 AM
204877 Teplice
-
-
-
204878 Zlin
-
-
-
204879 Teplice/Zlin Draw
-
-
-
1:00 PM
204881 Sigma Olomouc
-
-
-
204882 Slavia Praha
-
-
-
204883 Sigma Olomouc/Slavia Praha Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
10:00 AM
204885 Mlada Boleslav
-
-
-
204886 Pardubice
-
-
-
204887 Mlada Boleslav/Pardubice Draw
-
-
-
10:00 AM
204889 Bohemians 1905
-
-
-
204890 Jablonec
-
-
-
204891 Bohemians 1905/Jablonec Draw
-
-
-
1:00 PM
204893 Slovacko
-
-
-
204894 Viktoria Plzen
-
-
-
204895 Slovacko/Viktoria Plzen Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
12:30 PM
205073 Viborg FF
-
-
-
205074 Silkeborg
-
-
-
205075 Viborg FF/Silkeborg Draw
-
-
-
2:30 PM
205089 Vejle Boldklub
-
-
-
205090 FC Midtjylland
-
-
-
205091 Vejle Boldklub/FC Midtjylland Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
8:00 AM
205077 SonderjyskE
-
-
-
205078 Randers FC
-
-
-
205079 SonderjyskE/Randers FC Draw
-
-
-
10:00 AM
205081 Brondby IF
-
-
-
205082 FC Copenhagen
-
-
-
205083 Brondby IF/FC Copenhagen Draw
-
-
-
12:00 PM
205085 Aarhus GF
-
-
-
205086 Aalborg BK
-
-
-
205087 Aarhus GF/Aalborg BK Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
1:00 PM
205093 Odense BK
-
-
-
205094 FC Nordsjaelland
-
-
-
205095 Odense BK/FC Nordsjaelland Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
12:30 PM
202849 Fremad Amager
-
-
-
202850 Hvidovre
-
-
-
202851 Fremad Amager/Hvidovre Draw
-
-
-
1:00 PM
202853 FC Helsingor
-
-
-
202854 AC Horsens
-
-
-
202855 FC Helsingor/AC Horsens Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
8:00 AM
202857 Fredericia
-
-
-
202858 Jammerbugt FC
-
-
-
202859 Fredericia/Jammerbugt FC Draw
-
-
-
9:00 AM
202861 Esbjerg
-
-
-
202862 Lyngby
-
-
-
202863 Esbjerg/Lyngby Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
7:30 AM
202865 Hobro IK
-
-
-
202866 HB Koge
-
-
-
202867 Hobro IK/HB Koge Draw
-
-
-
9:00 AM
202869 Nykobing
-
-
-
202870 Vendsyssel
-
-
-
202871 Nykobing/Vendsyssel Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
8:00 PM
214325 Manta
-
-
-
214326 Deportivo Cuenca
-
-
-
214327 Manta/Deportivo Cuenca Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
9:00 PM
214297 Guayaquil City
-
-
-
214298 Barcelona SC
-
-
-
214299 Guayaquil City/Barcelona SC Draw
-
-
-
6:30 PM
214305 LDU Quito
-
-
-
214306 Universidad Catolica
-
-
-
214307 LDU Quito/Universidad Catolica Draw
-
-
-
4:00 PM
214313 Independiente del Valle
-
-
-
214314 Mushuc Runa
-
-
-
214315 Independiente del Valle/Mushuc Runa Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
8:00 PM
214301 Emelec
-
-
-
214302 Delfin
-
-
-
214303 Emelec/Delfin Draw
-
-
-
3:00 PM
214309 Orense
-
-
-
214310 Aucas
-
-
-
214311 Orense/Aucas Draw
-
-
-
5:30 PM
214322 Nueve de Octubre
-
-
-
214323 Tecnico Universitario/Nueve de Octubre Draw
-
-
-
214321 Tecnico Universitario
-
-
-
Monday 9th of August 2021
8:00 PM
214317 Olmedo
-
-
-
214318 Macara
-
-
-
214319 Olmedo/Macara Draw
-
-
-
Wednesday 4th of August 2021
1:00 PM
214421 Ismaily
-
-
+332
214422 Pyramids FC
-
-
-117
214423 Ismaily/Pyramids FC Draw
-
-
+187
3:00 PM
214425 Al Ahly
-
-
-
214426 Wadi Degla
-
-
-
214427 Al Ahly/Wadi Degla Draw
-
-
-
Friday 6th of August 2021
1:00 PM
214409 National Bank Egypt
-
-
-
214410 El Gounah
-
-
-
214411 National Bank Egypt/El Gounah Draw
-
-
-
1:00 PM
214413 El Entag El Harby
-
-
-
214414 Aswan FC
-
-
-
214415 El Entag El Harby/Aswan FC Draw
-
-
-
3:00 PM
214417 Zamalek
-
-
-
214418 Al Ittihad
-
-
-
214419 Zamalek/Al Ittihad Draw
-
-
-
Saturday 7th of August 2021
1:00 PM
214401 Ghazl El Mehalla
-
-
+789
214402 Zamalek
-
-
-320
214403 Ghazl El Mehalla/Zamalek Draw
-
-
+307
3:00 PM
214405 Ceramica Cleopatra
-
-
-
214406 Al Ahly
-
-
-
214407 Ceramica Cleopatra/Al Ahly Draw
-
-
-
1:00 PM
214451 Wadi Degla
-
-
-
214452 Ghazl El Mehalla
-
-
-
214453 Wadi Degla/Ghazl El Mehalla Draw
-
-
-
1:00 PM
214455 Al Mokawloon
-
-
-
214456 Al Masry
-
-
-
214457 Al Mokawloon/Al Masry Draw
-
-
-
Sunday 8th of August 2021
3:00 PM
214459 Pyramids FC
-
-
-
214460 El Geish
-
-
-
214461 Pyramids FC/El Geish Draw
-
-
-
Monday 9th of August 2021
1:00 PM
214463 Smouha
-
-
-
214464 ENPPI
-
-
-
214465 Smouha/ENPPI Draw
-
-
-
Tuesday 10th of August 2021
1:00 PM
214467 Ceramica Cleopatra
-
-
-
214468 Misr Lel Makasa
-
-
-
214469 Ceramica Cleopatra/Misr Lel Makasa Draw
-
-
-
Wednesday 11th of August 2021
3:00 PM
214471 Ismaily
-
-
-
214472 Al Ahly
-
-
-
214473 Ismaily/Al Ahly Draw
-
-
-
Friday 13th of August 2021
3:00 PM
200001 Arsenal
-½ ( -115 )
2½ ( -128 )
-112
200002 Brentford
+½ ( -105 )
2½ ( +108 )
+295
200003 Arsenal/Brentford Draw
-
-
+272
Saturday 14th of August 2021
7:30 AM
200005 Leeds United
+1 ( -102 )
3 ( -123 )
+447
200006 Manchester United
-1 ( -118 )
3