Online Sportsbook

soccer Odds

Saturday 23rd of July 2022
CLUB EXHIBITION MATCH
10:00 PM @ Las Vegas, Nevada, U.S.A.
225601 Barcelona FC
-
-
-
225602 Real Madrid
-
-
-
225603 Barcelona FC/Real Madrid Draw
-
-
-
Tuesday 5th of July 2022
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224213 Linfield
+½ ( -110 )
2½ ( +115 )
+317
224214 The New Saints FC
-½ ( -110 )
2½ ( -135 )
-108
224215 Linfield/The New Saints FC Draw
-
-
+249
FIRST QUALIFYING ROUND
1:45 PM
224217 Sutjeska
+2 ( -105 )
3 ( -105 )
+1613
224218 PFC Ludogorets Razgrad
-2 ( -115 )
3 ( -115 )
-604
224219 Sutjeska/PFC Ludogorets Razgrad Draw
-
-
+658
FIRST QUALIFYING ROUND
2:30 PM
224221 Hibernians
+1½ ( -110 )
2½ ( -130 )
+873
224222 Shamrock Rovers
-1½ ( -110 )
2½ ( +110 )
-307
224223 Hibernians/Shamrock Rovers Draw
-
-
+424
FIRST QUALIFYING ROUND
12:00 PM
224225 CFR Cluj
-1 ( -110 )
2½ ( +110 )
-185
224226 Pyunik
+1 ( -110 )
2½ ( -130 )
+578
224227 CFR Cluj/Pyunik Draw
-
-
+300
FIRST QUALIFYING ROUND
1:00 PM
224229 Vikingur Reykjavik
+1½ ( +105 )
2½,3 ( -115 )
+934
224230 Malmo FF
-1½ ( -125 )
2½,3 ( -105 )
-354
224231 Vikingur Reykjavik/Malmo FF Draw
-
-
+486
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224233 Zalgiris
-
-
-
224234 Ballkani
-
-
-
224235 Zalgiris/Ballkani Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224237 Qarabag FK
+½ ( -120 )
2½ ( +115 )
+290
224238 Lech Poznan
-½ ( EV )
2½ ( -135 )
EV
224239 Qarabag FK/Lech Poznan Draw
-
-
+243
FIRST QUALIFYING ROUND
2:45 PM
224241 Lincoln Red
+1 ( +105 )
2½ ( -120 )
+608
224242 Shkupi
-1 ( -125 )
2½ ( EV )
-212
224243 Lincoln Red/Shkupi Draw
-
-
+340
Wednesday 6th of July 2022
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224205 Sheriff
PK,-½ ( -120 )
2½ ( +115 )
+120
224206 Zrinjski
PK,+½ ( EV )
2½ ( -135 )
+252
224207 Sheriff/Zrinjski Draw
-
-
+222
FIRST QUALIFYING ROUND
2:15 PM
224209 Shakhtyor
-
-
-
224210 Maribor
-
-
-
224211 Shakhtyor/Maribor Draw
-
-
-
10:00 AM
224351 Ferencvaros
-
-
-
224352 Tobol
-
-
-
224353 Ferencvaros/Tobol Draw
-
-
-
12:00 PM
224359 Rigas FS
-
-
-
224360 HJK Helsinki
-
-
-
224361 Rigas FS/HJK Helsinki Draw
-
-
-
1:30 PM
224363 Tirana
-
-
-
224364 F91 Dudelange
-
-
-
224365 Tirana/F91 Dudelange Draw
-
-
-
2:30 PM
224367 Dinamo Batumi
-
2½ ( -105 )
+425
224368 Slovan Bratislava
-
2½ ( -115 )
-156
224369 Dinamo Batumi/Slovan Bratislava Draw
-
-
+305
Tuesday 12th of July 2022
FIRST QUALIFYING ROUND
11:30 AM
224251 HJK Helsinki
-
-
-
224252 Rigas FS
-
-
-
224253 HJK Helsinki/Rigas FS Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
12:00 PM
224255 Shkupi
-
-
-
224256 Lincoln Red
-
-
-
224257 Shkupi/Lincoln Red Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
12:00 PM
224259 Ballkani
-
-
-
224260 Zalgiris
-
-
-
224261 Ballkani/Zalgiris Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
12:00 PM
224263 Lech Poznan
-
-
-
224264 Qarabag FK
-
-
-
224265 Lech Poznan/Qarabag FK Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
1:00 PM
224267 Zrinjski
-
-
-
224268 Sheriff
-
-
-
224269 Zrinjski/Sheriff Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224275 Shamrock Rovers
-
-
-
224276 Hibernians
-
-
-
224277 Shamrock Rovers/Hibernians Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224279 F91 Dudelange
-
-
-
224280 Tirana
-
-
-
224281 F91 Dudelange/Tirana Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
3:00 PM
224283 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
224284 Sutjeska
-
-
-
224285 PFC Ludogorets Razgrad/Sutjeska Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
3:30 PM
224287 Malmo FF
-
-
-
224288 Vikingur Reykjavik
-
-
-
224289 Malmo FF/Vikingur Reykjavik Draw
-
-
-
Wednesday 13th of July 2022
FIRST QUALIFYING ROUND
1:00 PM
224301 Maribor
-
-
-
224302 Shakhtyor
-
-
-
224303 Maribor/Shakhtyor Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
1:00 PM
224305 Slovan Bratislava
-
-
-
224306 Dinamo Batumi
-
-
-
224307 Slovan Bratislava/Dinamo Batumi Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:00 PM
224309 Tobol
-
-
-
224310 Ferencvaros
-
-
-
224311 Tobol/Ferencvaros Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:30 PM
224313 Pyunik
-
-
-
224314 CFR Cluj
-
-
-
224315 Pyunik/CFR Cluj Draw
-
-
-
FIRST QUALIFYING ROUND
2:45 PM
224317 The New Saints FC
-
-
-
224318 Linfield
-
-
-
224319 The New Saints FC/Linfield Draw
-
-
-
Tuesday 5th of July 2022
ROUND OF 16
6:15 PM
224625 Emelec
+1½ ( -110 )
2½,3 ( -115 )
+855
224626 Atletico Mineiro
-1½ ( -110 )
2½,3 ( -105 )
-319
224627 Emelec/Atletico Mineiro Draw
-
-
+449
ROUND OF 16
8:30 PM
224629 Atletico Paranaense
PK,+½ ( EV )
2,2½ ( EV )
+266
224630 Libertad Asuncion
PK,-½ ( -120 )
2,2½ ( -120 )
+110
224631 Atletico Paranaense/Libertad Asuncion Draw
-
-
+238
ROUND OF 16
8:30 PM
224633 Corinthians
+½ ( +105 )
2 ( EV )
+440
224634 Boca Juniors
-½ ( -125 )
2 ( -120 )
-124
224635 Corinthians/Boca Juniors Draw
-
-
+224
Wednesday 6th of July 2022
ROUND OF 16
6:15 PM
224609 Talleres Cordoba
-
-
-
224610 Colon
-
-
-
224611 Talleres Cordoba/Colon Draw
-
-
-
ROUND OF 16
6:15 PM
224637 Cerro Porteno
+1½ ( EV )
2½ ( -125 )
+1156
224638 Palmeiras
-1½ ( -120 )
2½ ( +105 )
-365
224639 Cerro Porteno/Palmeiras Draw
-
-
+453
ROUND OF 16
8:30 PM
224641 Dep Tolima
-
2½ ( -105 )
+575
224642 Flamengo
-
2½ ( -115 )
-209
224643 Dep Tolima/Flamengo Draw
-
-
+348
ROUND OF 16
8:30 PM
224645 Velez Sarsfield
+1 ( -105 )
2½ ( -115 )
+557
224646 River Plate
-1 ( -115 )
2½ ( -105 )
-191
224647 Velez Sarsfield/River Plate Draw
-
-
+318
Tuesday 5th of July 2022
ROUND OF 16
6:15 PM
224833 Club Nacional
+½ ( -105 )
2 ( -140 )
+356
224834 Union
-½ ( -115 )
2 ( +120 )
-116
224835 Club Nacional/Union Draw
-
-
+241
ROUND OF 16
8:30 PM
224837 Colo Colo
+½,+1 ( EV )
2,2½ ( -115 )
+495
224838 Internacional
-½,-1 ( -120 )
2,2½ ( -105 )
-158
224839 Colo Colo/Internacional Draw
-
-
+273
Wednesday 6th of July 2022
ROUND OF 16
6:15 PM
224841 The Strongest
+1,+1½ ( -105 )
2½ ( -120 )
+732
224842 Ceara
-1,-1½ ( -115 )
2½ ( EV )
-254
224843 The Strongest/Ceara Draw
-
-
+376
ROUND OF 16
8:30 PM
224845 Deportivo Cali
+½ ( +120 )
2½ ( +120 )
+411
224846 FBC Melgar
-½ ( -140 )
2½ ( -140 )
-139
224847 Deportivo Cali/FBC Melgar Draw
-
-
+276
ROUND OF 16
8:30 PM
224849 Deportivo Tachira
-
-
+763
224850 Santos FC
-
-
-259
224851 Deportivo Tachira/Santos FC Draw
-
-
+378
Thursday 7th of July 2022
ROUND OF 16
6:15 PM
224853 Independiente del Valle
+½ ( -125 )
2½ ( +115 )
+265
224854 Lanus
-½ ( +105 )
2½ ( -135 )
+107
224855 Independiente del Valle/Lanus Draw
-
-
+241
ROUND OF 16
8:30 PM
224857 Olimpia
-
-
-
224858 Atletico GO
-
-
-
224859 Olimpia/Atletico GO Draw
-
-
-
ROUND OF 16
8:30 PM
224861 Universidad Catolica
+1 ( -110 )
2½ ( +115 )
+562
224862 Sao Paulo
-1 ( -110 )
2½ ( -135 )
-186
224863 Universidad Catolica/Sao Paulo Draw
-
-
+305
Friday 8th of July 2022
7:00 PM
208185 Sarmiento Junin
+½ ( -120 )
2½ ( +120 )
+292
208186 Rosario Central
-½ ( EV )
2½ ( -140 )
-101
208187 Sarmiento Junin/Rosario Central Draw
-
-
+246
Saturday 9th of July 2022
12:00 PM
208061 Arsenal Sarandi
-
-
-
208062 Patronato
-
-
-
208063 Arsenal Sarandi/Patronato Draw
-
-
-
2:30 PM
208065 Boca Juniors
-
-
-
208066 San Lorenzo
-
-
-
208067 Boca Juniors/San Lorenzo Draw
-
-
-
5:00 PM
208069 Union Santa Fe
-
-
-
208070 Banfield
-
-
-
208071 Union Santa Fe/Banfield Draw
-
-
-
7:30 PM
208073 Newells Old Boys
-
-
-
208074 Platense
-
-
-
208075 Newells Old Boys/Platense Draw
-
-
-
7:30 PM
208077 Barracas Central
-
-
-
208078 Talleres Cordoba
-
-
-
208079 Barracas Central/Talleres Cordoba Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
2:30 PM
208021 Independiente
-
-
-
208022 Racing Club
-
-
-
208023 Independiente/Racing Club Draw
-
-
-
5:00 PM
208173 Gimnasia LP
-
-
-
208174 Atletico Tucuman
-
-
-
208175 Gimnasia LP/Atletico Tucuman Draw
-
-
-
5:00 PM
208181 Huracan
-
-
-
208182 Lanus
-
-
-
208183 Huracan/Lanus Draw
-
-
-
12:00 PM
208189 Central Cordoba SdE
-
-
-
208190 Estudiantes
-
-
-
208191 Central Cordoba SdE/Estudiantes Draw
-
-
-
7:30 PM
208193 Godoy Cruz
-
-
-
208194 River Plate
-
-
-
208195 Godoy Cruz/River Plate Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
8:30 PM
208001 Tigre
-
-
-
208002 Argentinos Juniors
-
-
-
208003 Tigre/Argentinos Juniors Draw
-
-
-
6:00 PM
208005 Velez Sarsfield
-
-
-
208006 Colon
-
-
-
208007 Velez Sarsfield/Colon Draw
-
-
-
6:00 PM
208177 Aldosivi
-
-
-
208178 Defensa y Justicia
-
-
-
208179 Aldosivi/Defensa y Justicia Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
2:35 PM
210725 Belgrano
-
-
-
210726 Nueva Chicago
-
-
-
210727 Belgrano/Nueva Chicago Draw
-
-
-
7:10 PM
210757 Gimnasia Mendoza
-
-
-
210758 Ferro Carril Oeste
-
-
-
210759 Gimnasia Mendoza/Ferro Carril Oeste Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
2:00 PM
210701 Temperley
-
-
-
210702 Deportivo Moron
-
-
-
210703 Temperley/Deportivo Moron Draw
-
-
-
2:00 PM
210705 Atletico Rafaela
-
-
-
210706 Defensores de Belgrano
-
-
-
210707 Atletico Rafaela/Defensores de Belgrano Draw
-
-
-
2:00 PM
210709 Villa Dalmine
-
-
-
210710 Almagro
-
-
-
210711 Villa Dalmine/Almagro Draw
-
-
-
2:00 PM
210723 Guillermo Brown/Brown de Adrogue Draw
-
-
-
210721 Guillermo Brown
-
-
-
210722 Brown de Adrogue
-
-
-
2:30 PM
210729 Deportivo Riestra
-
-
-
210730 Deportivo Maipu
-
-
-
210731 Deportivo Riestra/Deportivo Maipu Draw
-
-
-
7:10 PM
210733 Club Atletico
-
-
-
210734 Quilmes
-
-
-
210735 Club Atletico/Quilmes Draw
-
-
-
8:10 PM
210737 Deportivo Santamarina
-
-
-
210738 San Martin Tucuman
-
-
-
210739 Deportivo Santamarina/San Martin Tucuman Draw
-
-
-
2:00 PM
210741 Estudiantes Caseros
-
-
-
210742 Tristan Suarez
-
-
-
210743 Estudiantes Caseros/Tristan Suarez Draw
-
-
-
5:00 PM
210745 Atlanta
-
-
-
210746 Agropecuario
-
-
-
210747 Atlanta/Agropecuario Draw
-
-
-
6:10 PM
210761 All Boys
-
-
-
210762 Indep. Rivadavia
-
-
-
210763 All Boys/Indep. Rivadavia Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
8:10 PM
210713 Almirante Brown
-
-
-
210714 Alvarado
-
-
-
210715 Almirante Brown/Alvarado Draw
-
-
-
3:00 PM
210717 Gimnasia Jujuy
-
-
-
210718 Estudiantes Rio Cuarto
-
-
-
210719 Gimnasia Jujuy/Estudiantes Rio Cuarto Draw
-
-
-
2:00 PM
210749 San Martin San Juan
-
-
-
210750 Instituto
-
-
-
210751 San Martin San Juan/Instituto Draw
-
-
-
3:00 PM
210753 San Telmo
-
-
-
210754 Club Atletico Mitre
-
-
-
210755 San Telmo/Club Atletico Mitre Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
1:00 PM
211437 Belshina
-
-
-
211438 Slavia
-
-
-
211439 Belshina/Slavia Draw
-
-
-
11:00 AM
211453 Vitebsk
-
-
-
211454 Isloch
-
-
-
211455 Vitebsk/Isloch Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
12:00 PM
211441 Bate Borisov
-
-
-
211442 Minsk
-
-
-
211443 Bate Borisov/Minsk Draw
-
-
-
9:00 AM
211445 Slutsk
-
-
-
211446 Shakhter Soligorsk
-
-
-
211447 Slutsk/Shakhter Soligorsk Draw
-
-
-
9:00 AM
211457 Dinamo Minsk
-
-
-
211458 Neman Grodno
-
-
-
211459 Dinamo Minsk/Neman Grodno Draw
-
-
-
10:00 AM
211461 Gomel
-
-
-
211462 Energetyk-BDU
-
-
-
211463 Gomel/Energetyk-BDU Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
12:00 PM
211449 Torpedo Zhodino
-
-
-
211450 Dinamo Brest
-
-
-
211451 Torpedo Zhodino/Dinamo Brest Draw
-
-
-
Tuesday 5th of July 2022
3:00 PM
208629 Real Tomayapo
-
-
-
208630 Atletico Palmaflor
-
-
-
208631 Real Tomayapo/Atletico Palmaflor Draw
-
-
-
6:15 PM
208633 Independiente Petrolero
-
2½ ( -135 )
+401
208634 Royal Pari
-
2½ ( +115 )
-151
208635 Independiente Petrolero/Royal Pari Draw
-
-
+307
8:30 PM
208637 Oriente Petrolero
-
-
-
208638 Club Universitario
-
-
-
208639 Oriente Petrolero/Club Universitario Draw
-
-
-
Wednesday 6th of July 2022
3:00 PM
208641 Nacional Potosi
-
-
-
208642 Always Ready
-
-
-
208643 Nacional Potosi/Always Ready Draw
-
-
-
6:15 PM
208645 Guabira
-
-
-
208646 Aurora
-
-
-
208647 Guabira/Aurora Draw
-
-
-
8:30 PM
208649 Santa Cruz
-
-
-
208650 Blooming
-
-
-
208651 Santa Cruz/Blooming Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
8:00 PM
208653 Royal Pari
-
-
-
208654 Oriente Petrolero
-
-
-
208655 Royal Pari/Oriente Petrolero Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
3:00 PM
208657 Atletico Palmaflor
-
-
-
208658 Santa Cruz
-
-
-
208659 Atletico Palmaflor/Santa Cruz Draw
-
-
-
5:15 PM
208661 Always Ready
-
-
-
208662 Aurora
-
-
-
208663 Always Ready/Aurora Draw
-
-
-
7:30 PM
208665 Blooming
-
-
-
208666 Independiente Petrolero
-
-
-
208667 Blooming/Independiente Petrolero Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
3:00 PM
208669 Strongest
-
-
-
208670 Nacional Potosi
-
-
-
208671 Strongest/Nacional Potosi Draw
-
-
-
5:15 PM
208673 Bolivar
-
-
-
208674 Real Tomayapo
-
-
-
208675 Bolivar/Real Tomayapo Draw
-
-
-
7:30 PM
208685 Universitario de Vinto
-
-
-
208686 Wilstermann
-
-
-
208687 Universitario de Vinto/Wilstermann Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
8:00 PM
208677 Club Universitario
-
-
-
208678 Guabira
-
-
-
208679 Club Universitario/Guabira Draw
-
-
-
Wednesday 13th of July 2022
8:00 PM
208709 Wilstermann
-
-
-
208710 Strongest
-
-
-
208711 Wilstermann/Strongest Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
6:00 PM
208285 Ceara
+½ ( +105 )
2 ( -120 )
+412
208286 Fluminense
-½ ( -125 )
2 ( EV )
-125
208287 Ceara/Fluminense Draw
-
-
+238
3:30 PM
208289 Avai
+1 ( -130 )
2½ ( EV )
+451
208290 RB Bragantino
-1 ( +110 )
2½ ( -120 )
-155
208291 Avai/RB Bragantino Draw
-
-
+287
7:30 PM
208309 Atletico Paranaense
-
-
-
208310 Goias
-
-
-
208311 Atletico Paranaense/Goias Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
5:00 PM
208281 Sao Paulo
-
-
-
208282 Atletico Mineiro
-
-
-
208283 Sao Paulo/Atletico Mineiro Draw
-
-
-
3:00 PM
208293 Flamengo
-
-
-
208294 Corinthians
-
-
-
208295 Flamengo/Corinthians Draw
-
-
-
5:00 PM
208297 Atletico Goianiense
-
-
-
208298 Santos FC
-
-
-
208299 Atletico Goianiense/Santos FC Draw
-
-
-
5:00 PM
208305 Palmeiras
-
-
-
208306 Fortaleza
-
-
-
208307 Palmeiras/Fortaleza Draw
-
-
-
6:00 PM
208313 Botafogo
-
-
-
208314 Cuiaba
-
-
-
208315 Botafogo/Cuiaba Draw
-
-
-
10:00 AM
208317 Juventude
-
-
-
208318 Coritiba
-
-
-
208319 Juventude/Coritiba Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
7:00 PM
208301 America Mineiro
-
-
-
208302 Internacional
-
-
-
208303 America Mineiro/Internacional Draw
-
-
-
Tuesday 5th of July 2022
6:00 PM
208521 Londrina
+½ ( -135 )
2 ( +105 )
+303
208522 Chapecoense
-½ ( +115 )
2 ( -125 )
+114
208523 Londrina/Chapecoense Draw
-
-
+203
8:30 PM
208529 CRB
PK,+½ ( EV )
2 ( +105 )
+271
208530 Operario PR
PK,-½ ( -120 )
2 ( -125 )
+123
208531 CRB/Operario PR Draw
-
-
+203
6:00 PM
208597 Cruzeiro
PK,-½ ( +110 )
2 ( -110 )
+145
208598 Ituano
PK,+½ ( -130 )
2 ( -110 )
+229
208599 Cruzeiro/Ituano Draw
-
-
+195
Wednesday 6th of July 2022
8:30 PM
208533 Brusque
+½ ( -135 )
2 ( -105 )
+282
208534 Novorizontino
-½ ( +115 )
2 ( -115 )
+117
208535 Brusque/Novorizontino Draw
-
-
+208
Thursday 7th of July 2022
6:00 PM
208537 Ponte Preta
-
-
-
208538 CSA
-
-
-
208539 Ponte Preta/CSA Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
6:00 PM
208405 Bahia
-
-
-
208406 Vila Nova
-
-
-
208407 Bahia/Vila Nova Draw
-
-
-
8:30 PM
208409 Nautico
-
-
-
208410 Gremio
-
-
-
208411 Nautico/Gremio Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
10:00 AM
208413 Cruzeiro
-
-
-
208414 Guarani
-
-
-
208415 Cruzeiro/Guarani Draw
-
-
-
10:00 AM
208417 Chapecoense
-
-
-
208418 Tombense
-
-
-
208419 Chapecoense/Tombense Draw
-
-
-
3:00 PM
208421 Londrina
-
-
-
208422 Sport Recife
-
-
-
208423 Londrina/Sport Recife Draw
-
-
-
3:30 PM
208425 Vasco da Gama
-
-
-
208426 Criciuma
-
-
-
208427 Vasco da Gama/Criciuma Draw
-
-
-
5:30 PM
208429 Ituano
-
-
-
208430 Sampaio Correa
-
-
-
208431 Ituano/Sampaio Correa Draw
-
-
-
Tuesday 12th of July 2022
7:30 PM
212233 Bahia
-
-
-
212234 Atletico Paranaense
-
-
-
212235 Bahia/Atletico Paranaense Draw
-
-
-
8:00 PM
212237 Fluminense
-
-
-
212238 Cruzeiro
-
-
-
212239 Fluminense/Cruzeiro Draw
-
-
-
Wednesday 13th of July 2022
6:00 PM
212241 Atletico Goianiense
-
-
-
212242 Goias
-
-
-
212243 Atletico Goianiense/Goias Draw
-
-
-
7:00 PM
212245 Fortaleza
-
-
-
212246 Ceara
-
-
-
212247 Fortaleza/Ceara Draw
-
-
-
8:30 PM
212249 Corinthians
-
-
-
212250 Santos FC
-
-
-
212251 Corinthians/Santos FC Draw
-
-
-
8:30 PM
212253 Atletico Mineiro
-
-
-
212254 Flamengo
-
-
-
212255 Atletico Mineiro/Flamengo Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
2:00 PM
212401 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
212402 Septemvri Sofia
-
-
-
212403 PFC Ludogorets Razgrad/Septemvri Sofia Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
11:30 AM
212405 OFK Pirin
-
-
-
212406 Lokomotiv Plovdiv
-
-
-
212407 OFK Pirin/Lokomotiv Plovdiv Draw
-
-
-
2:00 PM
212409 Levski Sofia
-
-
-
212410 CSKA 1948 Sofia
-
-
-
212411 Levski Sofia/CSKA 1948 Sofia Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
11:30 AM
212413 Cherno More
-
-
-
212414 Lokomotiv Sofia 1929
-
-
-
212415 Cherno More/Lokomotiv Sofia 1929 Draw
-
-
-
2:00 PM
212417 Arda
-
-
-
212418 CSKA Sofia
-
-
-
212419 Arda/CSKA Sofia Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
1:45 PM
212421 Botev Vratsa
-
-
-
212422 Beroe Stara Zagora
-
-
-
212423 Botev Vratsa/Beroe Stara Zagora Draw
-
-
-
11:30 AM
212491 Slavia Sofia
-
-
-
212492 Spartak Varna
-
-
-
212493 Slavia Sofia/Spartak Varna Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
7:30 PM
235757 Forge
-
-
-
235758 York United
-
-
-
235759 Forge/York United Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
4:00 PM
235761 Pacific
-
-
-
235762 Edmonton
-
-
-
235763 Pacific/Edmonton Draw
-
-
-
7:00 PM
235765 Cavalry
-
-
-
235766 Atletico Ottawa
-
-
-
235767 Cavalry/Atletico Ottawa Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
3:00 PM
235769 HFX Wanderers
-
-
-
235770 Valour
-
-
-
235771 HFX Wanderers/Valour Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
8:30 PM
208849 Palestino
-
-
-
208850 O'Higgins
-
-
-
208851 Palestino/O'Higgins Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
8:00 PM
208829 Everton
-
-
-
208830 Coquimbo Unido
-
-
-
208831 Everton/Coquimbo Unido Draw
-
-
-
3:00 PM
208837 Cobresal
-
-
-
208838 Curico Unido
-
-
-
208839 Cobresal/Curico Unido Draw
-
-
-
5:30 PM
208857 Huachipato
-
-
-
208858 Audax Italiano
-
-
-
208859 Huachipato/Audax Italiano Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
5:30 PM
208833 La Serena
-
-
-
208834 Colo Colo
-
-
-
208835 La Serena/Colo Colo Draw
-
-
-
3:00 PM
208845 Universidad Chile
-
-
-
208846 Antofagasta
-
-
-
208847 Universidad Chile/Antofagasta Draw
-
-
-
8:00 PM
208853 Nublense
-
-
-
208854 Union La Calera
-
-
-
208855 Nublense/Union La Calera Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
6:00 PM
208841 U Catolica
-
-
-
208842 Union Espanola
-
-
-
208843 U Catolica/Union Espanola Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
6:00 PM
236513 Copiapo
-
-
-
236514 Union San Felipe
-
-
-
236515 Copiapo/Union San Felipe Draw
-
-
-
6:00 PM
236517 Santiago Morning
-
-
-
236518 Deportes Santa Cruz
-
-
-
236519 Santiago Morning/Deportes Santa Cruz Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
12:30 PM
236505 San Luis
-
-
-
236506 Magallanes
-
-
-
236507 San Luis/Magallanes Draw
-
-
-
12:30 PM
236509 Puerto Montt
-
-
-
236510 Barnechea
-
-
-
236511 Puerto Montt/Barnechea Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
12:30 PM
236521 Recoleta
-
-
-
236522 Fernandez Vial
-
-
-
236523 Recoleta/Fernandez Vial Draw
-
-
-
12:30 PM
236525 Deportes Temuco
-
-
-
236526 Santiago Wanderers
-
-
-
236527 Deportes Temuco/Santiago Wanderers Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
8:30 PM
236551 Universidad Concepcion
-
-
-
236552 Cobreloa
-
-
-
236553 Universidad Concepcion/Cobreloa Draw
-
-
-
8:30 PM
236555 Rangers
-
-
-
236556 Melipilla
-
-
-
236557 Rangers/Melipilla Draw
-
-
-
Wednesday 6th of July 2022
6:30 AM
213049 Dalian Pro
-
-
-
213050 Hangzhou
-
-
-
213051 Dalian Pro/Hangzhou Draw
-
-
-
7:30 AM
213053 Shandong Luneng
-½,-1 ( -115 )
2½ ( -115 )
-140
213054 Changchun Yatai
+½,+1 ( -105 )
2½ ( -105 )
+391
213055 Shandong Luneng/Changchun Yatai Draw
-
-
+285
Thursday 7th of July 2022
5:30 AM
213057 Hebei CFFC
-
2½,3 ( -125 )
+1230
213058 Shanghai Shenhua
-
2½,3 ( +105 )
-404
213059 Hebei CFFC/Shanghai Shenhua Draw
-
-
+500
7:30 AM
213061 Shenzhen
-
2½ ( +115 )
+137
213062 Cangzhou Mighty Lions
-
2½ ( -135 )
+213
213063 Shenzhen/Cangzhou Mighty Lions Draw
-
-
+229
7:30 AM
213065 Guangzhou R&F
+1½,+2 ( EV )
2½ ( -140 )
+1253
213066 Henan Jianye
-1½,-2 ( -120 )
2½ ( +120 )
-435
213067 Guangzhou R&F/Henan Jianye Draw
-
-
+526
5:30 AM
213069 Meizhou Hakka
PK ( -115 )
2½ ( EV )
+167
213070 Beijing Guoan
PK ( -105 )
2½ ( -120 )
+165
213071 Meizhou Hakka/Beijing Guoan Draw
-
-
+241
Friday 8th of July 2022
4:30 AM
213121 Tianjin Teda
-
-
-
213122 Chengdu Rongcheng
-
-
-
213123 Tianjin Teda/Chengdu Rongcheng Draw
-
-
-
5:30 AM
213125 Wuhan Zall
-
-
-
213126 Wuhan Three Towns
-
-
-
213127 Wuhan Zall/Wuhan Three Towns Draw
-
-
-
7:30 AM
213129 Shanghai SIPG
-
-
-
213130 Guangzhou Evergrande
-
-
-
213131 Shanghai SIPG/Guangzhou Evergrande Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
6:30 AM
213073 Shandong Luneng
-
-
-
213074 Dalian Pro
-
-
-
213075 Shandong Luneng/Dalian Pro Draw
-
-
-
7:30 AM
213077 Guangzhou R&F
-
-
-
213078 Hangzhou
-
-
-
213079 Guangzhou R&F/Hangzhou Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
4:30 AM
213001 Chengdu Rongcheng
-
-
-
213002 Meizhou Hakka
-
-
-
213003 Chengdu Rongcheng/Meizhou Hakka Draw
-
-
-
7:30 AM
213005 Changchun Yatai
-
-
-
213006 Henan Jianye
-
-
-
213007 Changchun Yatai/Henan Jianye Draw
-
-
-
7:30 AM
213009 Beijing Guoan
-
-
-
213010 Shenzhen
-
-
-
213011 Beijing Guoan/Shenzhen Draw
-
-
-
7:30 AM
213013 Guangzhou Evergrande
-
-
-
213014 Hebei CFFC
-
-
-
213015 Guangzhou Evergrande/Hebei CFFC Draw
-
-
-
Tuesday 12th of July 2022
5:30 AM
213133 Shanghai Shenhua
-
-
-
213134 Wuhan Zall
-
-
-
213135 Shanghai Shenhua/Wuhan Zall Draw
-
-
-
7:30 AM
213137 Wuhan Three Towns
-
-
-
213138 Shanghai SIPG
-
-
-
213139 Wuhan Three Towns/Shanghai SIPG Draw
-
-
-
7:30 AM
213141 Cangzhou Mighty Lions
-
-
-
213142 Tianjin Teda
-
-
-
213143 Cangzhou Mighty Lions/Tianjin Teda Draw
-
-
-
Thursday 7th of July 2022
7:05 PM
213209 Alianza Petrolera
+½ ( -145 )
2 ( -130 )
+243
213210 Deportivo Pereira
-½ ( +125 )
2 ( +110 )
+127
213211 Alianza Petrolera/Deportivo Pereira Draw
-
-
+215
9:10 PM
213221 Junior
-½ ( +110 )
2 ( -115 )
+108
213222 Patriotas Boyaca
+½ ( -130 )
2 ( -105 )
+312
213223 Junior/Patriotas Boyaca Draw
-
-
+209
5:00 PM
213245 Once Caldas
-
2 ( -120 )
+116
213246 Union Magdalena
-
2 ( EV )
+289
213247 Once Caldas/Union Magdalena Draw
-
-
+208
Saturday 9th of July 2022
4:15 PM
213213 America de Cali
-
-
-
213214 Envigado
-
-
-
213215 America de Cali/Envigado Draw
-
-
-
7:00 PM
213233 Deportivo Pasto
-
-
-
213234 Millonarios
-
-
-
213235 Deportivo Pasto/Millonarios Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
3:00 PM
213217 Santa Fe Bogota
-
-
-
213218 La Equidad
-
-
-
213219 Santa Fe Bogota/La Equidad Draw
-
-
-
9:15 PM
213225 Independiante Medellin
-
-
-
213226 Deportes Tolima
-
-
-
213227 Independiante Medellin/Deportes Tolima Draw
-
-
-
3:00 PM
213229 Rionegro Aguilas
-
-
-
213230 Atletico Bucaramanga
-
-
-
213231 Rionegro Aguilas/Atletico Bucaramanga Draw
-
-
-
3:00 PM
213237 Jaguares de Cordoba
-
-
-
213238 Deportivo Cali
-
-
-
213239 Jaguares de Cordoba/Deportivo Cali Draw
-
-
-
7:10 PM
213241 Cortulua
-
-
-
213242 Atletico Nacional
-
-
-
213243 Cortulua/Atletico Nacional Draw
-
-
-
Tuesday 12th of July 2022
9:05 PM
213249 Atletico Bucaramanga
-
-
-
213250 Millonarios
-
-
-
213251 Atletico Bucaramanga/Millonarios Draw
-
-
-
7:00 PM
213269 Union Magdalena
-
-
-
213270 Alianza Petrolera
-
-
-
213271 Union Magdalena/Alianza Petrolera Draw
-
-
-
Wednesday 13th of July 2022
7:10 PM
213257 La Equidad
-
-
-
213258 Once Caldas
-
-
-
213259 La Equidad/Once Caldas Draw
-
-
-
9:15 PM
213273 Atletico Nacional
-
-
-
213274 Junior
-
-
-
213275 Atletico Nacional/Junior Draw
-
-
-
5:05 PM
213277 Envigado
-
-
-
213278 Deportivo Pasto
-
-
-
213279 Envigado/Deportivo Pasto Draw
-
-
-
3:00 PM
213281 Deportivo Pereira
-
-
-
213282 America de Cali
-
-
-
213283 Deportivo Pereira/America de Cali Draw
-
-
-
3:00 PM
213285 Jaguares de Cordoba
-
-
-
213286 Cortulua
-
-
-
213287 Jaguares de Cordoba/Cortulua Draw
-
-
-
Thursday 14th of July 2022
7:05 PM
213253 Patriotas Boyaca
-
-
-
213254 Independiante Medellin
-
-
-
213255 Patriotas Boyaca/Independiante Medellin Draw
-
-
-
5:00 PM
213261 Santa Fe Bogota
-
-
-
213262 Rionegro Aguilas
-
-
-
213263 Santa Fe Bogota/Rionegro Aguilas Draw
-
-
-
9:10 PM
213265 Deportivo Cali
-
-
-
213266 Deportes Tolima
-
-
-
213267 Deportivo Cali/Deportes Tolima Draw
-
-
-
Wednesday 6th of July 2022
FINAL MATCH
10:00 PM
209001 Cartagines
-
-
-
209002 Alajuelense
-
-
-
209003 Cartagines/Alajuelense Draw
-
-
-
Friday 8th of July 2022
8:00 PM
214297 Mushuc Runa
-
-
-
214298 Universidad Catolica
-
-
-
214299 Mushuc Runa/Universidad Catolica Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
6:30 PM
214289 Tecnico Universitario
-
-
-
214290 Nueve de Octubre
-
-
-
214291 Tecnico Universitario/Nueve de Octubre Draw
-
-
-
9:00 PM
214313 LDU Quito
-
-
-
214314 Gualaceo
-
-
-
214315 LDU Quito/Gualaceo Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
4:00 PM
214225 Emelec
-
-
-
214226 Macara
-
-
-
214227 Emelec/Macara Draw
-
-
-
4:00 PM
214229 Guayaquil City
-
-
-
214230 Deportivo Cuenca
-
-
-
214231 Guayaquil City/Deportivo Cuenca Draw
-
-
-
4:00 PM
214233 Orense
-
-
-
214234 Aucas
-
-
-
214235 Orense/Aucas Draw
-
-
-
4:00 PM
214237 Delfin
-
-
-
214238 Barcelona SC
-
-
-
214239 Delfin/Barcelona SC Draw
-
-
-
4:00 PM
214241 Mushuc Runa
-
-
-
214242 Universidad Catolica
-
-
-
214243 Mushuc Runa/Universidad Catolica Draw
-
-
-
4:00 PM
214245 Tecnico Universitario
-
-
-
214246 Nueve de Octubre
-
-
-
214247 Tecnico Universitario/Nueve de Octubre Draw
-
-
-
5:30 PM
214293 Emelec
-
-
-
214294 Macara
-
-
-
214295 Emelec/Macara Draw
-
-
-
8:00 PM
214301 Delfin
-
-
-
214302 Barcelona SC
-
-
-
214303 Delfin/Barcelona SC Draw
-
-
-
3:00 PM
214305 Cumbaya
-
-
-
214306 Independiente del Valle
-
-
-
214307 Cumbaya/Independiente del Valle Draw
-
-
-
8:00 AM
214317 Orense
-
-
-
214318 Aucas
-
-
-
214319 Orense/Aucas Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
8:00 PM
214309 Guayaquil City
-
-
-
214310 Deportivo Cuenca
-
-
-
214311 Guayaquil City/Deportivo Cuenca Draw
-
-
-
Tuesday 5th of July 2022
3:00 PM
214509 Al Ahly
-1½ ( EV )
2½ ( -115 )
-291
214510 El Gounah
+1½ ( -120 )
2½ ( -105 )
+887
214511 Al Ahly/El Gounah Draw
-
-
+398
Tuesday 12th of July 2022
10:30 AM
214513 Ghazl El Mehalla
-
-
-
214514 National Bank Egypt
-
-
-
214515 Ghazl El Mehalla/National Bank Egypt Draw
-
-
-
12:30 PM
214517 Al Mokawloon
-
-
-
214518 Zamalek
-
-
-
214519 Al Mokawloon/Zamalek Draw
-
-
-
12:30 PM
214521 Pyramids FC
-
-
-
214522 El Geish
-
-
-
214523 Pyramids FC/El Geish Draw
-
-
-
3:00 PM
214525 Future FC
-
-
-
214526 Al Ahly
-
-
-
214527 Future FC/Al Ahly Draw
-
-
-
Wednesday 13th of July 2022
12:30 PM
214401 Smouha
-
-
-
214402 Ismaily
-
-
-
214403 Smouha/Ismaily Draw
-
-
-
12:30 PM
214405 Pharco
-
-
-
214406 Al Masry
-
-
-
214407 Pharco/Al Masry Draw
-
-
-
3:00 PM
214409 El Gounah
-
-
-
214410 ENPPI
-
-
-
214411 El Gounah/ENPPI Draw
-
-
-
Friday 5th of August 2022
3:00 PM
200001 Arsenal
-½ ( +115 )
2½ ( -110 )
+113
200002 Crystal Palace
+½ ( -135 )
2½ ( -110 )
+243
200003 Arsenal/Crystal Palace Draw
-
-
+252
Saturday 6th of August 2022
7:30 AM
200005 Liverpool
-1½ ( -120 )
3 ( -115 )
-312
200006 Fulham
+1½ ( EV )
3 ( -105 )
+834
200007 Liverpool/Fulham Draw
-
-
+447
10:00 AM
200009 Aston Villa
-½ ( +115 )
2½ ( +105 )
+117
200010 Bournemouth
+½ ( -135 )
2½ ( -125 )
+244
200011 Aston Villa/Bournemouth Draw
-
-
+240
10:00 AM
200017 Southampton
+1½ ( -135 )
3 ( EV )
+664
200018 Tottenham
-1½ ( +115 )
3 ( -120 )
-252
200019 Southampton/Tottenham Draw
-
-
+398
10:00 AM
200021 Wolverhampton
PK,+½ ( -120 )
2½ ( EV )
+214
200022 Leeds United
PK,-½ ( EV )
2½ ( -120 )
+133
200023 Wolverhampton/Leeds United Draw
-
-
+234
12:30 PM
200025 Chelsea
-½ ( -130 )
2½ ( -110 )
-130
200026 Everton
+½ ( +110 )
2½ ( -110 )
+377
200027 Chelsea/Everton Draw
-
-
+270
Sunday 7th of August 2022
9:00 AM
200013 Brentford
+½ ( -125 )
2½ ( -125 )
+254
200014 Leicester City
-½ ( +105 )
2½ ( +105 )
+106
200015 Brentford/Leicester City Draw
-
-
+260
9:00 AM
200029 Brighton & Hove Albion
+1 ( -120 )
2½ ( -105 )
+505
200030 Manchester United
-1 ( EV )
2½ ( -115 )
-176
200031 Brighton & Hove Albion/Manchester United Draw
-
-
+310
11:30 AM
200033 Manchester City
-1½ ( +110 )
3 ( -105 )
-250
200034 West Ham
+1½ ( -130 )
3 ( -115 )
+692
200035 Manchester City/West Ham Draw
-
-
+386
Saturday 9th of July 2022
12:00 PM
214825 Trans
-
-
-
214826 Parnu
-
-
-
214827 Trans/Parnu Draw
-
-
-
10:00 AM
215101 Haka
-
2½ ( +110 )
-103
215102 HIFK
-
2½ ( -130 )
+301
215103 Haka/HIFK Draw
-
-
+246
10:30 AM
215105 IFK Mariehamn
-
-
-
215106 VPS
-
-
-
215107 IFK Mariehamn/VPS Draw
-
-
-
Sunday 10th of July 2022
9:00 AM
215109 Lahti
-
2½ ( -140 )
+652
215110 KuPS
-
2½ ( +120 )
-246
215111 Lahti/KuPS Draw
-
-
+397
9:00 AM
215113 Honka
-
2½ ( +120 )
+141
215114 SJK
-
2½ ( -140 )
+205
215115 Honka/SJK Draw
-
-
+228
Monday 11th of July 2022
11:00 AM
215117 Oulu
-
-
-
215118 Ilves
-
-
-
215119 Oulu/Ilves Draw
-
-
-
Saturday 9th of July 2022
10:00 AM
216741 IBV
-
-
-
216742 KA Akureyri
-
-
-
216743 IBV/KA Akureyri Draw
-
-
-
12:00 PM
216745 Akranes
-
-
-
216746 Vikingur Reykjavik
-
-
-
216747 Akranes/Vikingur Reykjavik Draw
-
-
-
Monday 11th of July 2022
3:15 PM
216749 Leiknir Reykjavik
-
-
-
216750 Stjarnan
-
-
-
216751 Leiknir Reykjavik/Stjarnan Draw
-
-
-
3:15 PM
216753 Keflavik
-
-
-
216754 Valur Reykjavik
-
-
-
216755 Keflavik/Valur Reykjavik Draw
-
-
-
Thursday 7th of July 2022
2:45 PM
205601 Bohemians
-1 ( -125 )
2½ ( -130 )
-197
205602 UCD
+1 ( +105 )
2½ ( +110 )
+532
205603 Bohemians/UCD Draw
-
-
+342
Friday 8th of July 2022
2:45 PM
205605 Finn Harps
-
-
-
205606 Shelbourne
-
-
-
205607 Finn Harps/Shelbourne Draw
-
-
-
2:45 PM
205609 Dundalk
-
-
-
205610 Drogheda United
-
-
-
205611 Dundalk/Drogheda United Draw
-
-
-
Wednesday 6th of July 2022
6:00 AM
205842 Kashima Antlers
-½ ( -110 )
2½ ( -105 )
-108
205843 Cerezo Osaka/Kashima Antlers Draw
-
-
+265
205841 Cerezo Osaka
+½ ( -110 )
2½ ( -115 )
+293
6:00 AM
205845 Nagoya Grampus
PK ( +115 )
2 ( -120 )
+208
205846 Kashiwa Reysol
PK ( -135 )
2 ( EV )
+151
205847 Nagoya Grampus/Kashiwa Reysol Draw
-
-
+209
6:00 AM
205849 Consadole Sapporo
PK,+½ ( -110 )
2½ ( -120 )
+218
205850 Tokyo
PK,-½ ( -110 )
2½ ( EV )
+120
205851 Consadole Sapporo/Tokyo Draw
-
-
+261
6:00 AM
205853 Sagan Tosu
+½,+1 ( -110 )
2½ ( EV )
+399
205854 Kawasaki Frontale
-½,-1 ( -110 )
2½ ( -120 )
-139
205855 Sagan Tosu/Kawasaki Frontale Draw
-
-
+277
6:00 AM
205857 Sanfrecce Hiroshima
PK,+½ ( -120 )
2½ ( -125 )
+197
205858 Yokohama F. Marinos
PK,-½ ( EV )
2½ ( +105 )
+132
205859 Sanfrecce Hiroshima/Yokohama F. Marinos Draw
-
-
+261
6:00 AM
205861 Gamba Osaka
+½ ( -130 )
2,2½ ( +105 )
+280
205862 Shonan Bellmare
-½ ( +110 )
2,2½ ( -125 )
+110
205863 Gamba Osaka/Shonan Bellmare Draw
-
-
+226
6:00 AM
205865 Avispa Fukuoka
PK,-½ ( +105 )
2 ( -120 )
+139
205866 Jubilo Iwata
PK,+½ ( -125 )
2 ( EV )
+226
205867 Avispa Fukuoka/Jubilo Iwata Draw
-
-
+211
6:00 AM
205869 Shimizu S-Pulse
+½ ( -110 )
2½ ( -110 )
+298
205870 Vissel Kobe
-½ ( -110 )
2½ ( -110 )
-109
205871 Shimizu S-Pulse/Vissel Kobe Draw
-
-
+263
6:30 AM
205873 Kyoto Sanga FC
+1 ( -140 )
2½ ( +110 )
+480
205874 Urawa Reds
-1 ( +120 )
2½ ( -130 )
-158
205875 Kyoto Sanga FC/Urawa Reds Draw
-
-
+279