Online Sportsbook

soccer Odds

Tuesday 21st of September 2021
8:30 PM
224601 Atletico Mineiro
-
-
-
224602 Palmeiras
-
-
-
224603 Atletico Mineiro/Palmeiras Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
8:30 PM
224605 Barcelona SC
-
-
-
224606 Flamengo
-
-
-
224607 Barcelona SC/Flamengo Draw
-
-
-
6:15 PM
224801 Libertad Asuncion
-
-
-
224802 Red Bull Bragantino
-
-
-
224803 Libertad Asuncion/Red Bull Bragantino Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
8:30 PM
224805 Atletico Paranaense
-
-
-
224806 Club Atletico Penarol
-
-
-
224807 Atletico Paranaense/Club Atletico Penarol Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
FINAL
10:00 PM
225505 Club Leon
-
-
-
225506 Seattle Sounders
-
-
-
225507 Club Leon/Seattle Sounders Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
2:45 PM
208009 Newells Old Boys
+½ ( -131 )
2½ ( -117 )
+249
208010 Lanus
-½ ( +111 )
2½ ( -103 )
+114
208011 Newells Old Boys/Lanus Draw
-
-
+259
5:00 PM
208177 San Lorenzo
-
-
-
208178 Rosario Central
-
-
-
208179 San Lorenzo/Rosario Central Draw
-
-
-
7:15 PM
208181 Banfield
PK ( +118 )
2 ( -116 )
+217
208182 Defensa y Justicia
PK ( -138 )
2 ( -104 )
+152
208183 Banfield/Defensa y Justicia Draw
-
-
+213
12:30 PM
208197 Union Santa Fe
PK ( +108 )
2 ( -117 )
+205
208198 Gimnasia LP
PK ( -128 )
2 ( -103 )
+160
208199 Union Santa Fe/Gimnasia LP Draw
-
-
+214
Friday 24th of September 2021
6:00 PM
208049 Velez Sarsfield
-
-
-
208050 Sarmiento Junin
-
-
-
208051 Velez Sarsfield/Sarmiento Junin Draw
-
-
-
8:15 PM
208073 Platense
-
-
-
208074 Estudiantes
-
-
-
208075 Platense/Estudiantes Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
2:45 PM
208025 Lanus
-
-
-
208026 Arsenal Sarandi
-
-
-
208027 Lanus/Arsenal Sarandi Draw
-
-
-
12:30 PM
208029 Gimnasia LP
-
-
-
208030 Aldosivi
-
-
-
208031 Gimnasia LP/Aldosivi Draw
-
-
-
5:00 PM
208041 Atletico Tucuman
-
-
-
208042 Banfield
-
-
-
208043 Atletico Tucuman/Banfield Draw
-
-
-
2:45 PM
208065 Rosario Central
-
-
-
208066 Talleres Cordoba
-
-
-
208067 Rosario Central/Talleres Cordoba Draw
-
-
-
7:15 PM
208069 River Plate
-
-
-
208070 Central Cordoba SdE
-
-
-
208071 River Plate/Central Cordoba SdE Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
12:30 PM
208037 Patronato
-
-
-
208038 Union Santa Fe
-
-
-
208039 Patronato/Union Santa Fe Draw
-
-
-
5:00 PM
208053 Godoy Cruz
-
-
-
208054 Independiente
-
-
-
208055 Godoy Cruz/Independiente Draw
-
-
-
7:15 PM
208057 Colon
-
-
-
208058 Boca Juniors
-
-
-
208059 Colon/Boca Juniors Draw
-
-
-
2:45 PM
208063 Defensa y Justicia/San Lorenzo Draw
-
-
-
208061 Defensa y Justicia
-
-
-
208062 San Lorenzo
-
-
-
Monday 27th of September 2021
5:00 PM
208033 Racing Club
-
-
-
208034 Argentinos Juniors
-
-
-
208035 Racing Club/Argentinos Juniors Draw
-
-
-
7:15 PM
208045 Huracan
-
-
-
208046 Newells Old Boys
-
-
-
208047 Huracan/Newells Old Boys Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
8:10 PM
210729 Belgrano
-
-
-
210730 San Martin Tucuman
-
-
-
210731 Belgrano/San Martin Tucuman Draw
-
-
-
2:30 PM
210745 All Boys
-
-
-
210746 Instituto
-
-
-
210747 All Boys/Instituto Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
2:00 PM
210601 Atletico Rafaela
-
-
-
210602 Deportivo Moron
-
-
-
210603 Atletico Rafaela/Deportivo Moron Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
7:00 PM
210605 Nueva Chicago
-
-
-
210606 Estudiantes Rio Cuarto
-
-
-
210607 Nueva Chicago/Estudiantes Rio Cuarto Draw
-
-
-
8:10 PM
210609 Chacarita Juniors
-
-
-
210610 Temperley
-
-
-
210611 Chacarita Juniors/Temperley Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
12:30 PM
210613 San Martin Tucuman
-
-
-
210614 Deportivo Riestra
-
-
-
210615 San Martin Tucuman/Deportivo Riestra Draw
-
-
-
1:10 PM
210617 Estudiantes Caseros
-
-
-
210618 Quilmes
-
-
-
210619 Estudiantes Caseros/Quilmes Draw
-
-
-
2:00 PM
210621 San Martin San Juan
-
-
-
210622 Club Atletico
-
-
-
210623 San Martin San Juan/Club Atletico Draw
-
-
-
2:00 PM
210625 Atletico Rafaela
-
-
-
210626 Tristan Suarez
-
-
-
210627 Atletico Rafaela/Tristan Suarez Draw
-
-
-
2:00 PM
210629 San Telmo
-
-
-
210630 Deportivo Santamarina
-
-
-
210631 San Telmo/Deportivo Santamarina Draw
-
-
-
2:30 PM
210633 Guillermo Brown
-
-
-
210634 Ferro Carril Oeste
-
-
-
210635 Guillermo Brown/Ferro Carril Oeste Draw
-
-
-
2:30 PM
210637 Villa Dalmine
-
-
-
210638 Almagro
-
-
-
210639 Villa Dalmine/Almagro Draw
-
-
-
3:30 PM
210641 Club Atletico Mitre
-
-
-
210642 Agropecuario
-
-
-
210643 Club Atletico Mitre/Agropecuario Draw
-
-
-
5:10 PM
210645 Alvarado
-
-
-
210646 Tigre
-
-
-
210647 Alvarado/Tigre Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
2:00 PM
210649 Indep. Rivadavia
-
-
-
210650 Gimnasia Jujuy
-
-
-
210651 Indep. Rivadavia/Gimnasia Jujuy Draw
-
-
-
2:10 PM
210653 Almirante Brown
-
-
-
210654 Gimnasia Mendoza
-
-
-
210655 Almirante Brown/Gimnasia Mendoza Draw
-
-
-
2:30 PM
210657 Barracas Central
-
-
-
210658 Instituto
-
-
-
210659 Barracas Central/Instituto Draw
-
-
-
3:00 PM
210661 Atlanta
-
-
-
210662 Deportivo Maipu
-
-
-
210663 Atlanta/Deportivo Maipu Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
8:30 PM
210665 Brown de Adrogue
-
-
-
210666 Deportivo Moron
-
-
-
210667 Brown de Adrogue/Deportivo Moron Draw
-
-
-
Tuesday 21st of September 2021
8:00 AM
211133 Ararat
-
-
-
211134 BKMA Yerevan
-
-
-
211135 Ararat/BKMA Yerevan Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
7:00 AM
211121 Artsakh
-
-
-
211122 Van
-
-
-
211123 Artsakh/Van Draw
-
-
-
10:00 AM
211125 FC Urartu
-
-
-
211126 Ararat-Armenia
-
-
-
211127 FC Urartu/Ararat-Armenia Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
10:00 AM
211137 Sevan FC
-
-
-
211138 Pyunik
-
-
-
211139 Sevan FC/Pyunik Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
8:00 AM
211157 BKMA Yerevan
-
-
-
211158 Alashkert
-
-
-
211159 BKMA Yerevan/Alashkert Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
11:00 AM
204409 Salzburg
-
-
-
204410 Wolfsberger AC
-
-
-
204411 Salzburg/Wolfsberger AC Draw
-
-
-
11:00 AM
204413 Austria Klagenfurt
-
-
-
204414 Rheindorf Altach
-
-
-
204415 Austria Klagenfurt/Rheindorf Altach Draw
-
-
-
11:00 AM
204593 Ried
-
-
-
204594 Swarovski Tirol
-
-
-
204595 Ried/Swarovski Tirol Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
8:30 AM
204401 FC Admira
-
-
-
204402 LASK Linz
-
-
-
204403 FC Admira/LASK Linz Draw
-
-
-
8:30 AM
204405 Austria Wien
-
-
-
204406 Hartberg
-
-
-
204407 Austria Wien/Hartberg Draw
-
-
-
11:00 AM
204597 SK Sturm Graz
-
-
-
204598 Rapid Wien
-
-
-
204599 SK Sturm Graz/Rapid Wien Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
1:00 PM
211565 Dinamo Brest
-
-
-
211566 Gomel
-
-
-
211567 Dinamo Brest/Gomel Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
9:00 AM
211537 Slutsk
-
-
-
211538 Minsk
-
-
-
211539 Slutsk/Minsk Draw
-
-
-
7:00 AM
211545 Torpedo Zhodino
-
-
-
211546 Isloch
-
-
-
211547 Torpedo Zhodino/Isloch Draw
-
-
-
1:00 PM
211557 Bate Borisov
-
-
-
211558 Ruh Brest
-
-
-
211559 Bate Borisov/Ruh Brest Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
11:00 AM
211541 Vitebsk
-
-
-
211542 Energetyk-BDU
-
-
-
211543 Vitebsk/Energetyk-BDU Draw
-
-
-
9:00 AM
211549 Dinamo Minsk
-
-
-
211550 Smorgon
-
-
-
211551 Dinamo Minsk/Smorgon Draw
-
-
-
1:30 PM
211553 Neman Grodno
-
-
-
211554 Shakhter Soligorsk
-
-
-
211555 Neman Grodno/Shakhter Soligorsk Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
2:45 PM
204601 Genk
-
-
-
204602 Antwerp
-
-
-
204603 Genk/Antwerp Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
2:45 PM
204605 KAA Gent
-
-
-
204606 Anderlecht
-
-
-
204607 KAA Gent/Anderlecht Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
2:45 PM
204609 Oud-Heverlee
-
-
-
204610 Club Brugge
-
-
-
204611 Oud-Heverlee/Club Brugge Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
10:15 AM
204613 AS Eupen
-
-
-
204614 KFCO Beerschot-Wilrijk
-
-
-
204615 AS Eupen/KFCO Beerschot-Wilrijk Draw
-
-
-
12:30 PM
204617 KV Kortrijk
-
-
-
204618 SV Zulte Waregem
-
-
-
204619 KV Kortrijk/SV Zulte Waregem Draw
-
-
-
2:45 PM
204621 St Truidense
-
-
-
204622 Standard Liege
-
-
-
204623 St Truidense/Standard Liege Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
7:30 AM
204625 Antwerp
-
-
-
204626 Union St.-Gilloise
-
-
-
204627 Antwerp/Union St.-Gilloise Draw
-
-
-
10:00 AM
204629 Cercle Brugge
-
-
-
204630 KAA Gent
-
-
-
204631 Cercle Brugge/KAA Gent Draw
-
-
-
12:30 PM
204633 Anderlecht
-
-
-
204634 KV Oostende
-
-
-
204635 Anderlecht/KV Oostende Draw
-
-
-
3:00 PM
204637 KV Mechelen
-
-
-
204638 Royal Charleroi
-
-
-
204639 KV Mechelen/Royal Charleroi Draw
-
-
-
3:00 PM
204641 RFC Seraing
-
-
-
204642 Genk
-
-
-
204643 RFC Seraing/Genk Draw
-
-
-
Tuesday 21st of September 2021
3:00 PM
208665 San Jose Oruro
-
-
-
208666 Guabira
-
-
-
208667 San Jose Oruro/Guabira Draw
-
-
-
7:00 PM
208669 Santa Cruz
-
-
-
208670 Real Potosi
-
-
-
208671 Santa Cruz/Real Potosi Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
3:00 PM
208673 Real Tomayapo
-
-
-
208674 Blooming
-
-
-
208675 Real Tomayapo/Blooming Draw
-
-
-
6:15 PM
208677 Strongest
-
-
-
208678 Atletico Palmaflor
-
-
-
208679 Strongest/Atletico Palmaflor Draw
-
-
-
8:00 PM
208681 Aurora
-
-
-
208682 Bolivar
-
-
-
208683 Aurora/Bolivar Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
3:00 PM
208685 Oriente Petrolero
-
-
-
208686 Always Ready
-
-
-
208687 Oriente Petrolero/Always Ready Draw
-
-
-
5:15 PM
208689 Nacional Potosi
-
-
-
208690 Royal Pari
-
-
-
208691 Nacional Potosi/Royal Pari Draw
-
-
-
7:30 PM
208693 Independiente Petrolero
-
-
-
208694 Wilstermann
-
-
-
208695 Independiente Petrolero/Wilstermann Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
5:00 PM
208697 Blooming
-
-
-
208698 San Jose Oruro
-
-
-
208699 Blooming/San Jose Oruro Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
3:00 PM
208701 Real Potosi
-
-
-
208702 Nacional Potosi
-
-
-
208703 Real Potosi/Nacional Potosi Draw
-
-
-
5:15 PM
208705 Bolivar
-
-
-
208706 Real Tomayapo
-
-
-
208707 Bolivar/Real Tomayapo Draw
-
-
-
7:30 PM
208709 Always Ready
-
-
-
208710 Strongest
-
-
-
208711 Always Ready/Strongest Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
3:00 PM
208713 Guabira
-
-
-
208714 Santa Cruz
-
-
-
208715 Guabira/Santa Cruz Draw
-
-
-
5:15 PM
208717 Aurora
-
-
-
208718 Independiente Petrolero
-
-
-
208719 Aurora/Independiente Petrolero Draw
-
-
-
8:00 PM
208721 Atletico Palmaflor
-
-
-
208722 Wilstermann
-
-
-
208723 Atletico Palmaflor/Wilstermann Draw
-
-
-
8:00 PM
208725 Royal Pari
-
-
-
208726 Oriente Petrolero
-
-
-
208727 Royal Pari/Oriente Petrolero Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
1:00 PM
211629 Posusje
-
-
-
211630 Sloboda Tuzla
-
-
-
211631 Posusje/Sloboda Tuzla Draw
-
-
-
1:00 PM
211633 Borac Banja Luka
-
-
-
211634 Velez
-
-
-
211635 Borac Banja Luka/Velez Draw
-
-
-
1:00 PM
211637 Tuzla City
-
-
-
211638 Siroki Brijeg
-
-
-
211639 Tuzla City/Siroki Brijeg Draw
-
-
-
1:00 PM
211641 Zrinjski
-
-
-
211642 Radnik Bijeljina
-
-
-
211643 Zrinjski/Radnik Bijeljina Draw
-
-
-
1:00 PM
211645 Zeljeznicar
-
-
-
211646 Sarajevo
-
-
-
211647 Zeljeznicar/Sarajevo Draw
-
-
-
1:00 PM
211649 Rudar Prijedor
-
-
-
211650 Leotar
-
-
-
211651 Rudar Prijedor/Leotar Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
1:00 PM
211653 Radnik Bijeljina
-
-
-
211654 Rudar Prijedor
-
-
-
211655 Radnik Bijeljina/Rudar Prijedor Draw
-
-
-
1:00 PM
211657 Velez
-
-
-
211658 Tuzla City
-
-
-
211659 Velez/Tuzla City Draw
-
-
-
1:00 PM
211661 Siroki Brijeg
-
-
-
211662 Posusje
-
-
-
211663 Siroki Brijeg/Posusje Draw
-
-
-
1:00 PM
211665 Sloboda Tuzla
-
-
-
211666 Zrinjski
-
-
-
211667 Sloboda Tuzla/Zrinjski Draw
-
-
-
1:00 PM
211669 Sarajevo
-
-
-
211670 Borac Banja Luka
-
-
-
211671 Sarajevo/Borac Banja Luka Draw
-
-
-
1:00 PM
211673 Leotar
-
-
-
211674 Zeljeznicar
-
-
-
211675 Leotar/Zeljeznicar Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
7:00 PM
208321 Fluminense
PK ( -139 )
2 ( +113 )
+160
208322 Cuiaba
PK ( +119 )
2 ( -133 )
+231
208323 Fluminense/Cuiaba Draw
-
-
+189
Wednesday 22nd of September 2021
7:30 PM
208201 America Mineiro
-
-
-
208202 Sao Paulo
-
-
-
208203 America Mineiro/Sao Paulo Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
4:00 PM
208205 Chapecoense
-
-
-
208206 Ceara
-
-
-
208207 Chapecoense/Ceara Draw
-
-
-
6:00 PM
208209 Palmeiras
-
-
-
208210 Corinthians
-
-
-
208211 Palmeiras/Corinthians Draw
-
-
-
8:00 PM
208213 Atletico Mineiro
-
-
-
208214 Sao Paulo
-
-
-
208215 Atletico Mineiro/Sao Paulo Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
10:00 AM
208217 Flamengo
-
-
-
208218 America Mineiro
-
-
-
208219 Flamengo/America Mineiro Draw
-
-
-
3:00 PM
208221 Bahia
-
-
-
208222 Internacional
-
-
-
208223 Bahia/Internacional Draw
-
-
-
3:00 PM
208225 RB Bragantino
-
-
-
208226 Fluminense
-
-
-
208227 RB Bragantino/Fluminense Draw
-
-
-
3:00 PM
208229 Santos FC
-
-
-
208230 Juventude
-
-
-
208231 Santos FC/Juventude Draw
-
-
-
5:15 PM
208233 Fortaleza
-
-
-
208234 Sport Recife
-
-
-
208235 Fortaleza/Sport Recife Draw
-
-
-
5:15 PM
208237 Gremio
-
-
-
208238 Atletico Paranaense
-
-
-
208239 Gremio/Atletico Paranaense Draw
-
-
-
7:30 PM
208241 Cuiaba
-
-
-
208242 Atletico Goianiense
-
-
-
208243 Cuiaba/Atletico Goianiense Draw
-
-
-
Tuesday 21st of September 2021
8:30 PM
208413 AD Confianca
-
-
-
208414 Vila Nova
-
-
-
208415 AD Confianca/Vila Nova Draw
-
-
-
6:00 PM
208429 Goias
-
-
-
208430 Avai
-
-
-
208431 Goias/Avai Draw
-
-
-
6:00 PM
208433 CRB
-
-
-
208434 Brasil de Pelotas
-
-
-
208435 CRB/Brasil de Pelotas Draw
-
-
-
8:30 PM
208437 Londrina
-
-
-
208438 Nautico
-
-
-
208439 Londrina/Nautico Draw
-
-
-
3:00 PM
208445 Remo
-
-
-
208446 Guarani
-
-
-
208447 Remo/Guarani Draw
-
-
-
6:00 PM
208449 Brusque
-
-
-
208450 Sampaio Correa
-
-
-
208451 Brusque/Sampaio Correa Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
8:30 PM
208417 Ponte Preta
-
-
-
208418 Operario PR
-
-
-
208419 Ponte Preta/Operario PR Draw
-
-
-
6:00 PM
208425 Coritiba
-
-
-
208426 Vitoria
-
-
-
208427 Coritiba/Vitoria Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
6:00 PM
208441 Botafogo
-
-
-
208442 CSA
-
-
-
208443 Botafogo/CSA Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
6:00 PM
208477 Vila Nova
-
-
-
208478 Goias
-
-
-
208479 Vila Nova/Goias Draw
-
-
-
8:30 PM
208485 Vasco da Gama
-
-
-
208486 Brusque
-
-
-
208487 Vasco da Gama/Brusque Draw
-
-
-
6:00 PM
208489 Nautico
-
-
-
208490 Remo
-
-
-
208491 Nautico/Remo Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
4:30 PM
208453 Operario PR
-
-
-
208454 AD Confianca
-
-
-
208455 Operario PR/AD Confianca Draw
-
-
-
5:30 PM
208457 Avai
-
-
-
208458 CRB
-
-
-
208459 Avai/CRB Draw
-
-
-
3:00 PM
208461 Vitoria
-
-
-
208462 Londrina
-
-
-
208463 Vitoria/Londrina Draw
-
-
-
8:00 PM
208465 Guarani
-
-
-
208466 Coritiba
-
-
-
208467 Guarani/Coritiba Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
3:00 PM
208469 CSA
-
-
-
208470 Cruzeiro
-
-
-
208471 CSA/Cruzeiro Draw
-
-
-
5:15 PM
208473 Brasil de Pelotas
-
-
-
208474 Ponte Preta
-
-
-
208475 Brasil de Pelotas/Ponte Preta Draw
-
-
-
5:15 PM
208481 Sampaio Correa
-
-
-
208482 Botafogo
-
-
-
208483 Sampaio Correa/Botafogo Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
7:00 PM
208513 Goias
-
-
-
208514 Vasco da Gama
-
-
-
208515 Goias/Vasco da Gama Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
1:00 PM
212457 Arda
-
-
-
212458 Beroe Stara Zagora
-
-
-
212459 Arda/Beroe Stara Zagora Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
9:15 AM
212461 Botev Plovdiv
-
-
-
212462 Lokomotiv Plovdiv
-
-
-
212463 Botev Plovdiv/Lokomotiv Plovdiv Draw
-
-
-
12:00 PM
212465 Tsarsko selo
-
-
-
212466 CSKA 1948 Sofia
-
-
-
212467 Tsarsko selo/CSKA 1948 Sofia Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
9:30 AM
212469 Levski Sofia
-
-
-
212470 CSKA Sofia
-
-
-
212471 Levski Sofia/CSKA Sofia Draw
-
-
-
12:15 PM
212473 Botev Vratsa
-
-
-
212474 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
212475 Botev Vratsa/PFC Ludogorets Razgrad Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
10:30 AM
212477 Cherno More
-
-
-
212478 OFK Pirin
-
-
-
212479 Cherno More/OFK Pirin Draw
-
-
-
1:00 PM
212481 Slavia Sofia
-
-
-
212482 Lokomotiv Sofia 1929
-
-
-
212483 Slavia Sofia/Lokomotiv Sofia 1929 Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
2:00 PM
235785 Edmonton
-
-
-
235786 HFX Wanderers
-
-
-
235787 Edmonton/HFX Wanderers Draw
-
-
-
4:30 PM
235789 Cavalry
-
-
-
235790 Atletico Ottawa
-
-
-
235791 Cavalry/Atletico Ottawa Draw
-
-
-
7:00 PM
235793 Pacific
-
-
-
235794 Forge
-
-
-
235795 Pacific/Forge Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
2:00 PM
235797 Valour
-
-
-
235798 York United
-
-
-
235799 Valour/York United Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
5:30 PM
208801 Palestino
-
-
-
208802 Huachipato
-
-
-
208803 Palestino/Huachipato Draw
-
-
-
8:00 PM
208805 O'Higgins
-
-
-
208806 Union La Calera
-
-
-
208807 O'Higgins/Union La Calera Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
11:00 AM
208809 Antofagasta
-
-
-
208810 Cobresal
-
-
-
208811 Antofagasta/Cobresal Draw
-
-
-
2:00 PM
208813 La Serena
-
-
-
208814 Union Espanola
-
-
-
208815 La Serena/Union Espanola Draw
-
-
-
4:30 PM
208817 Audax Italiano
-
-
-
208818 Melipilla
-
-
-
208819 Audax Italiano/Melipilla Draw
-
-
-
7:00 PM
208821 Curico Unido
-
-
-
208822 Everton
-
-
-
208823 Curico Unido/Everton Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
11:00 AM
208825 Santiago Wanderers
-
-
-
208826 Nublense
-
-
-
208827 Santiago Wanderers/Nublense Draw
-
-
-
3:30 PM
208829 Colo Colo
-
-
-
208830 Universidad Chile
-
-
-
208831 Colo Colo/Universidad Chile Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
11:00 AM
236401 Cobreloa
-
-
-
236402 Santiago Morning
-
-
-
236403 Cobreloa/Santiago Morning Draw
-
-
-
2:00 PM
236405 San Marcos
-
-
-
236406 Deportes Temuco
-
-
-
236407 San Marcos/Deportes Temuco Draw
-
-
-
3:00 PM
236409 Barnechea
-
-
-
236410 Puerto Montt
-
-
-
236411 Barnechea/Puerto Montt Draw
-
-
-
5:30 PM
236413 San Luis
-
-
-
236414 Fernandez Vial
-
-
-
236415 San Luis/Fernandez Vial Draw
-
-
-
6:00 PM
236417 Magallanes
-
-
-
236418 Rangers
-
-
-
236419 Magallanes/Rangers Draw
-
-
-
8:00 PM
236421 Copiapo
-
-
-
236422 Deportes Iquique
-
-
-
236423 Copiapo/Deportes Iquique Draw
-
-
-
Thursday 23rd of September 2021
5:30 PM
236425 Universidad Concepcion
-
-
-
236426 Union San Felipe
-
-
-
236427 Universidad Concepcion/Union San Felipe Draw
-
-
-
8:00 PM
236429 Deportes Santa Cruz
-
-
-
236430 Coquimbo Unido
-
-
-
236431 Deportes Santa Cruz/Coquimbo Unido Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
1:00 PM
236433 San Luis
-
-
-
236434 Copiapo
-
-
-
236435 San Luis/Copiapo Draw
-
-
-
1:00 PM
236437 Fernandez Vial
-
-
-
236438 Cobreloa
-
-
-
236439 Fernandez Vial/Cobreloa Draw
-
-
-
7:00 PM
236441 Santiago Morning
-
-
-
236442 Rangers
-
-
-
236443 Santiago Morning/Rangers Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
11:00 AM
236445 Deportes Iquique
-
-
-
236446 Magallanes
-
-
-
236447 Deportes Iquique/Magallanes Draw
-
-
-
5:00 PM
236449 Deportes Temuco
-
-
-
236450 Barnechea
-
-
-
236451 Deportes Temuco/Barnechea Draw
-
-
-
7:30 PM
236453 Puerto Montt
-
-
-
236454 Universidad Concepcion
-
-
-
236455 Puerto Montt/Universidad Concepcion Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
9:00 PM
213305 Patriotas Boyaca
+½,+1 ( +107 )
2,2½ ( -114 )
+515
213306 Alianza Petrolera
-½,-1 ( -127 )
2,2½ ( -106 )
-166
213307 Patriotas Boyaca/Alianza Petrolera Draw
-
-
+288
7:00 PM
213313 Deportivo Pereira
+½ ( -127 )
2 ( -109 )
+322
213314 La Equidad
-½ ( +107 )
2 ( -111 )
+109
213315 Deportivo Pereira/La Equidad Draw
-
-
+208
Wednesday 22nd of September 2021
9:00 PM
213201 Atletico Huila
-
-
-
213202 Junior
-
-
-
213203 Atletico Huila/Junior Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
8:40 PM
213205 Alianza Petrolera
-
-
-
213206 Once Caldas
-
-
-
213207 Alianza Petrolera/Once Caldas Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
3:00 PM
213209 Envigado
-
-
-
213210 Santa Fe Bogota
-
-
-
213211 Envigado/Santa Fe Bogota Draw
-
-
-
5:00 PM
213213 Junior
-
-
-
213214 Rionegro Aguilas
-
-
-
213215 Junior/Rionegro Aguilas Draw
-
-
-
7:05 PM
213217 Deportivo Pasto
-
-
-
213218 Atletico Nacional
-
-
-
213219 Deportivo Pasto/Atletico Nacional Draw
-
-
-
9:10 PM
213221 America de Cali
-
-
-
213222 Atletico Bucaramanga
-
-
-
213223 America de Cali/Atletico Bucaramanga Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
3:00 PM
213225 Deportes Tolima
-
-
-
213226 Patriotas Boyaca
-
-
-
213227 Deportes Tolima/Patriotas Boyaca Draw
-
-
-
5:00 PM
213229 Millonarios
-
-
-
213230 Jaguares de Cordoba
-
-
-
213231 Millonarios/Jaguares de Cordoba Draw
-
-
-
7:05 PM
213233 Deportivo Pereira
-
-
-
213234 Deportivo Cali
-
-
-
213235 Deportivo Pereira/Deportivo Cali Draw
-
-
-
9:10 PM
213237 Independiante Medellin
-
-
-
213238 Quindio
-
-
-
213239 Independiante Medellin/Quindio Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
9:00 PM
213241 La Equidad
-
-
-
213242 Atletico Huila
-
-
-
213243 La Equidad/Atletico Huila Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
4:00 PM
209085 Sporting San Jose
PK ( +102 )
2½ ( -114 )
+184
209086 Guanacasteca
PK ( -122 )
2½ ( -106 )
+150
209087 Sporting San Jose/Guanacasteca Draw
-
-
+236
Saturday 25th of September 2021
7:00 PM
209089 Guadalupe
-
-
-
209090 San Carlos
-
-
-
209091 Guadalupe/San Carlos Draw
-
-
-
10:00 PM
209097 Alajuelense
-
-
-
209098 Sporting San Jose
-
-
-
209099 Alajuelense/Sporting San Jose Draw
-
-
-
10:00 PM
209101 Jicaral
-
-
-
209102 Herediano
-
-
-
209103 Jicaral/Herediano Draw
-
-
-
4:00 PM
209109 Cartagines
-
-
-
209110 Guanacasteca
-
-
-
209111 Cartagines/Guanacasteca Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
7:00 PM
209093 Perez Zeledon
-
-
-
209094 Saprissa
-
-
-
209095 Perez Zeledon/Saprissa Draw
-
-
-
1:00 PM
209105 Santos de Guapiles
-
-
-
209106 Grecia
-
-
-
209107 Santos de Guapiles/Grecia Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
11:00 AM
213781 Dinamo Zagreb
-
-
-
213782 Slaven Belupo
-
-
-
213783 Dinamo Zagreb/Slaven Belupo Draw
-
-
-
1:05 PM
213793 Osijek
-
-
-
213794 Sibenik
-
-
-
213795 Osijek/Sibenik Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
1:05 PM
213789 Lokomotiva Zagreb
-
-
-
213790 Hajduk Split
-
-
-
213791 Lokomotiva Zagreb/Hajduk Split Draw
-
-
-
11:00 AM
213797 HNK Rijeka
-
-
-
213798 HNK Gorica
-
-
-
213799 HNK Rijeka/HNK Gorica Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
12:00 PM
213785 Istra 1961
-
-
-
213786 Dragovoljac
-
-
-
213787 Istra 1961/Dragovoljac Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
2:00 PM
213861 Ethnikos Achna
+1,+1½ ( +101 )
2½,3 ( -122 )
+648
213862 Anorthosis
-1,-1½ ( -121 )
2½,3 ( +102 )
-283
213863 Ethnikos Achna/Anorthosis Draw
-
-
+447
12:00 PM
213865 Doxa
+1½ ( -125 )
2½,3 ( -102 )
+824
213866 Omonia Nicosia
-1½ ( +105 )
2½,3 ( -118 )
-296
213867 Doxa/Omonia Nicosia Draw
-
-
+389
Friday 24th of September 2021
12:00 PM
213878 Doxa
-
-
-
213879 Ethnikos Achna/Doxa Draw
-
-
-
213877 Ethnikos Achna
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
12:00 PM
213881 Anorthosis
-
-
-
213882 Aris
-
-
-
213883 Anorthosis/Aris Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
2:00 PM
213873 Paphos
-
-
-
213874 Omonia Nicosia
-
-
-
213875 Paphos/Omonia Nicosia Draw
-
-
-
12:00 PM
213885 Limassol
-
-
-
213886 AEL
-
-
-
213887 Limassol/AEL Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
12:00 PM
213889 Olympiakos
-
-
-
213890 AEK Larnaca
-
-
-
213891 Olympiakos/AEK Larnaca Draw
-
-
-
2:00 PM
213893 PAEEK
-
-
-
213894 Apoel Nicosia
-
-
-
213895 PAEEK/Apoel Nicosia Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
10:00 AM
204861 Bohemians 1905
-
-
-
204862 Banik Ostrava
-
-
-
204863 Bohemians 1905/Banik Ostrava Draw
-
-
-
1:00 PM
204865 Sparta Praha
-
-
-
204866 Zlin
-
-
-
204867 Sparta Praha/Zlin Draw
-
-
-
10:00 AM
204881 Viktoria Plzen
-
-
-
204882 Pardubice
-
-
-
204883 Viktoria Plzen/Pardubice Draw
-
-
-
10:00 AM
204885 Karvina
-
-
-
204886 Ceske Budejovice
-
-
-
204887 Karvina/Ceske Budejovice Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
10:00 AM
204857 FC Slovan Liberec
-
-
-
204858 Jablonec
-
-
-
204859 FC Slovan Liberec/Jablonec Draw
-
-
-
10:00 AM
204869 Slovacko
-
-
-
204870 Mlada Boleslav
-
-
-
204871 Slovacko/Mlada Boleslav Draw
-
-
-
1:00 PM
204873 Hradec
-
-
-
204874 Slavia Praha
-
-
-
204875 Hradec/Slavia Praha Draw
-
-
-
10:00 AM
204877 Sigma Olomouc
-
-
-
204878 Teplice
-
-
-
204879 Sigma Olomouc/Teplice Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
1:00 PM
205197 Aarhus GF
PK ( -103 )
2½ ( -138 )
+169
205198 Silkeborg
PK ( -112 )
2½ ( +123 )
+161
205199 Aarhus GF/Silkeborg Draw
-
-
+269
Sunday 26th of September 2021
12:00 PM
205017 Aalborg BK
-
-
-
205018 Brondby IF
-
-
-
205019 Aalborg BK/Brondby IF Draw
-
-
-
8:00 AM
205025 Odense BK
-
-
-
205026 Viborg FF
-
-
-
205027 Odense BK/Viborg FF Draw
-
-
-
2:00 PM
205029 Silkeborg
-
-
-
205030 Vejle Boldklub
-
-
-
205031 Silkeborg/Vejle Boldklub Draw
-
-
-
8:00 AM
205033 Randers FC
-
-
-
205034 FC Midtjylland
-
-
-
205035 Randers FC/FC Midtjylland Draw
-
-
-
10:00 AM
205037 FC Copenhagen
-
-
-
205038 FC Nordsjaelland
-
-
-
205039 FC Copenhagen/FC Nordsjaelland Draw
-
-
-
Monday 27th of September 2021
1:00 PM
205021 SonderjyskE
-
-
-
205022 Aarhus GF
-
-
-
205023 SonderjyskE/Aarhus GF Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
1:00 PM
202825 Hobro IK
-
-
-
202826 FC Helsingor
-
-
-
202827 Hobro IK/FC Helsingor Draw
-
-
-
1:00 PM
202837 Fredericia
-
-
-
202838 HB Koge
-
-
-
202839 Fredericia/HB Koge Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
8:00 AM
202817 Hvidovre
-
-
-
202818 Lyngby
-
-
-
202819 Hvidovre/Lyngby Draw
-
-
-
9:00 AM
202821 Vendsyssel
-
-
-
202822 Fremad Amager
-
-
-
202823 Vendsyssel/Fremad Amager Draw
-
-
-
Sunday 26th of September 2021
9:00 AM
202829 Nykobing
-
-
-
202830 AC Horsens
-
-
-
202831 Nykobing/AC Horsens Draw
-
-
-
8:00 AM
202833 Esbjerg
-
-
-
202834 Jammerbugt FC
-
-
-
202835 Esbjerg/Jammerbugt FC Draw
-
-
-
Wednesday 22nd of September 2021
4:00 PM
214257 LDU Quito
-
-
-
214258 Manta
-
-
-
214259 LDU Quito/Manta Draw
-
-
-
4:00 PM
214261 Orense
-
-
-
214262 Mushuc Runa
-
-
-
214263 Orense/Mushuc Runa Draw
-
-
-
4:00 PM
214265 Delfin
-
-
-
214266 Macara
-
-
-
214267 Delfin/Macara Draw
-
-
-
4:00 PM
214269 Tecnico Universitario
-
-
-
214270 Independiente del Valle
-
-
-
214271 Tecnico Universitario/Independiente del Valle Draw
-
-
-
4:00 PM
214273 Barcelona SC
-
-
-
214274 Aucas
-
-
-
214275 Barcelona SC/Aucas Draw
-
-
-
4:00 PM
214277 Nueve de Octubre
-
-
-
214278 Guayaquil City
-
-
-
214279 Nueve de Octubre/Guayaquil City Draw
-
-
-
4:00 PM
214281 Universidad Catolica
-
-
-
214282 Emelec
-
-
-
214283 Universidad Catolica/Emelec Draw
-
-
-
4:00 PM
214285 Olmedo
-
-
-
214286 Deportivo Cuenca
-
-
-
214287 Olmedo/Deportivo Cuenca Draw
-
-
-
Friday 24th of September 2021
4:00 PM
214333 Independiente del Valle
-
-
-
214334 Nueve de Octubre
-
-
-
214335 Independiente del Valle/Nueve de Octubre Draw
-
-
-
4:00 PM
214337 Guayaquil City
-
-
-
214338 LDU Quito
-
-
-
214339 Guayaquil City/LDU Quito Draw
-
-
-
4:00 PM
214341 Deportivo Cuenca
-
-
-
214342 Universidad Catolica
-
-
-
214343 Deportivo Cuenca/Universidad Catolica Draw
-
-
-
4:00 PM
214345 Macara
-
-
-
214346 Orense
-
-
-
214347 Macara/Orense Draw
-
-
-
8:00 PM
214349 Emelec
-
-
-
214350 Tecnico Universitario
-
-
-
214351 Emelec/Tecnico Universitario Draw
-
-
-
Saturday 25th of September 2021
4:00 PM
214353 Aucas
-
-
-
214354 Olmedo
-
-
-
214355 Aucas/Olmedo Draw
-
-
-
6:30 PM
214357 Manta
-
-
-
214358 Delfin
-
-
-
214359 Manta/Delfin Draw
-
-
-
9:00 PM
214361 Mushuc Runa
-
-
-
214362 Barcelona SC
-
-
-
214363 Mushuc Runa/Barcelona SC Draw
-
-
-
7:30 AM
200001 Manchester City
-
-
-
200002 Chelsea
-
-
-
200003 Manchester City/Chelsea Draw
-
-
-
10:00 AM
200013 Burnley FC
-
-
-
200014 Leicester City
-
-
-
200015 Burnley FC/Leicester City Draw
-
-
-