Online Sportsbook

soccer Odds

Sunday 19th of September 2021
GROUP QUALIFICATION (Chelsea)
3:00 PM
91155 Yes
-
-
-3300
91156 No
-
-
+1200
GROUP QUALIFICATION (RB Salzburg)
12:45 PM
91157 Yes
-
-
EV
91158 No
-
-
-140
GROUP QUALIFICATION (Juventus)
3:00 PM
91161 Yes
-
-
-1000
91162 No
-
-
+600
GROUP QUALIFICATION (Lille OSC)
3:00 PM
91163 Yes
-
-
+130
91164 No
-
-
-170
GROUP QUALIFICATION (Malmo FF)
3:00 PM
91165 Yes
-
-
+2500
91166 No
-
-
-10000
GROUP QUALIFICATION (Sevilla)
12:45 PM
91169 Yes
-
-
-170
91170 No
-
-
+130
GROUP QUALIFICATION (VfL Wolfsburg)
3:00 PM
91175 Yes
-
-
-140
91176 No
-
-
EV
GROUP QUALIFICATION (FK Zenit Saint Petersburg)
3:00 PM
91177 Yes
-
-
+400
91178 No
-
-
-600
GROUP QUALIFICATION (Atalanta)
3:00 PM
91181 Yes
-
-
-140
91182 No
-
-
EV
GROUP QUALIFICATION (Barcelona)
3:00 PM
91185 Yes
-
-
-250
91186 No
-
-
+175
GROUP QUALIFICATION (FC Bayern München)
3:00 PM
91187 Yes
-
-
-10000
91188 No
-
-
+2000
GROUP QUALIFICATION (Benfica)
3:00 PM
91189 Yes
-
-
+225
91190 No
-
-
-300
GROUP QUALIFICATION (Dynamo Kyiv)
3:00 PM
91193 Yes
-
-
+800
91194 No
-
-
-1400
GROUP QUALIFICATION (Manchester United)
12:45 PM
91201 Yes
-
-
-400
91202 No
-
-
+300
GROUP QUALIFICATION (Villarreal CF)
3:00 PM
91207 Yes
-
-
+200
91208 No
-
-
-275
GROUP QUALIFICATION (Young Boys)
12:45 PM
91209 Yes
-
-
+140
91210 No
-
-
-200
Wednesday 22nd of September 2021
FINAL
10:00 PM
225505 Club Leon
-
-
-
225506 Seattle Sounders
-
-
-
225507 Club Leon/Seattle Sounders Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
7:15 PM
208001 Boca Juniors
-
-
-
208002 Atletico Tucuman
-
-
-
208003 Boca Juniors/Atletico Tucuman Draw
-
-
-
12:30 PM
208013 Sarmiento Junin
-
-
-
208014 Godoy Cruz
-
-
-
208015 Sarmiento Junin/Godoy Cruz Draw
-
-
-
5:00 PM
208017 Talleres Cordoba
-
-
-
208018 Racing Club
-
-
-
208019 Talleres Cordoba/Racing Club Draw
-
-
-
2:45 PM
208193 Aldosivi
-
-
-
208194 Velez Sarsfield
-
-
-
208195 Aldosivi/Velez Sarsfield Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
5:00 PM
208005 Independiente
-
-
-
208006 Huracan
-
-
-
208007 Independiente/Huracan Draw
-
-
-
2:45 PM
208021 Argentinos Juniors
-
-
-
208022 Platense
-
-
-
208023 Argentinos Juniors/Platense Draw
-
-
-
2:45 PM
208173 Central Cordoba SdE
-
-
-
208174 Colon
-
-
-
208175 Central Cordoba SdE/Colon Draw
-
-
-
7:15 PM
208185 Arsenal Sarandi
-
-
-
208186 River Plate
-
-
-
208187 Arsenal Sarandi/River Plate Draw
-
-
-
12:30 PM
208189 Estudiantes
-
-
-
208190 Patronato
-
-
-
208191 Estudiantes/Patronato Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
2:45 PM
208009 Newells Old Boys
-
-
-
208010 Lanus
-
-
-
208011 Newells Old Boys/Lanus Draw
-
-
-
5:00 PM
208177 San Lorenzo
-
-
-
208178 Rosario Central
-
-
-
208179 San Lorenzo/Rosario Central Draw
-
-
-
7:15 PM
208181 Banfield
-
-
-
208182 Defensa y Justicia
-
-
-
208183 Banfield/Defensa y Justicia Draw
-
-
-
12:30 PM
208197 Union Santa Fe
-
-
-
208198 Gimnasia LP
-
-
-
208199 Union Santa Fe/Gimnasia LP Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
2:35 PM
210717 Club Atletico
-
-
-
210718 Brown de Adrogue
-
-
-
210719 Club Atletico/Brown de Adrogue Draw
-
-
-
2:30 PM
210721 Ferro Carril Oeste
PK ( -130 )
2 ( +106 )
+159
210722 Atletico Rafaela
PK ( +110 )
2 ( -126 )
+212
210723 Ferro Carril Oeste/Atletico Rafaela Draw
-
-
+197
3:00 PM
210733 Almagro
-
-
-
210734 San Martin San Juan
-
-
-
210735 Almagro/San Martin San Juan Draw
-
-
-
8:00 PM
210737 Deportivo Maipu
PK ( +104 )
2 ( +108 )
+207
210738 Club Atletico Mitre
PK ( -124 )
2 ( -128 )
+164
210739 Deportivo Maipu/Club Atletico Mitre Draw
-
-
+185
4:35 PM
210749 Gimnasia Mendoza
-½ ( +123 )
2 ( -105 )
+123
210750 Nueva Chicago
+½ ( -143 )
2 ( -115 )
+283
210751 Gimnasia Mendoza/Nueva Chicago Draw
-
-
+193
Saturday 18th of September 2021
2:00 PM
210685 Temperley
-
-
-
210686 Atlanta
-
-
-
210687 Temperley/Atlanta Draw
-
-
-
2:00 PM
210693 Gimnasia Jujuy
-
-
-
210694 Barracas Central
-
-
-
210695 Gimnasia Jujuy/Barracas Central Draw
-
-
-
5:10 PM
210697 Deportivo Riestra
-
-
-
210698 Almirante Brown
-
-
-
210699 Deportivo Riestra/Almirante Brown Draw
-
-
-
2:00 PM
210705 Agropecuario
-
-
-
210706 Estudiantes Caseros
-
-
-
210707 Agropecuario/Estudiantes Caseros Draw
-
-
-
2:30 PM
210709 Deportivo Moron
-
-
-
210710 Guillermo Brown
-
-
-
210711 Deportivo Moron/Guillermo Brown Draw
-
-
-
2:00 PM
210713 Deportivo Santamarina
-
-
-
210714 Villa Dalmine
-
-
-
210715 Deportivo Santamarina/Villa Dalmine Draw
-
-
-
3:10 PM
210741 Estudiantes Rio Cuarto
-
-
-
210742 Chacarita Juniors
-
-
-
210743 Estudiantes Rio Cuarto/Chacarita Juniors Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
5:05 PM
210689 Quilmes
-
-
-
210690 Alvarado
-
-
-
210691 Quilmes/Alvarado Draw
-
-
-
2:00 PM
210701 Defensores de Belgrano
-
-
-
210702 San Telmo
-
-
-
210703 Defensores de Belgrano/San Telmo Draw
-
-
-
3:00 PM
210725 Tristan Suarez
-
-
-
210726 Indep. Rivadavia
-
-
-
210727 Tristan Suarez/Indep. Rivadavia Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
8:10 PM
210729 Belgrano
-
-
-
210730 San Martin Tucuman
-
-
-
210731 Belgrano/San Martin Tucuman Draw
-
-
-
2:30 PM
210745 All Boys
-
-
-
210746 Instituto
-
-
-
210747 All Boys/Instituto Draw
-
-
-
8:00 AM
211129 Noravank
-
-
-
211130 Alashkert
-
-
-
211131 Noravank/Alashkert Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
11:00 AM
204569 Rheindorf Altach
-
-
+323
204570 Austria Wien
-
-
-163
204571 Rheindorf Altach/Austria Wien Draw
-
-
+279
11:00 AM
204573 Hartberg
-
-
+164
204574 FC Admira
-
-
+129
204575 Hartberg/FC Admira Draw
-
-
+229
11:00 AM
204581 Wolfsberger AC
-
-
-103
204582 Ried
-
-
+205
204583 Wolfsberger AC/Ried Draw
-
-
+252
Sunday 19th of September 2021
11:00 AM
204577 Rapid Wien
-
-
-
204578 Salzburg
-
-
-
204579 Rapid Wien/Salzburg Draw
-
-
-
8:30 AM
204585 Swarovski Tirol
-
-
-
204586 SK Sturm Graz
-
-
-
204587 Swarovski Tirol/SK Sturm Graz Draw
-
-
-
8:30 AM
204589 LASK Linz
-
-
-
204590 Austria Klagenfurt
-
-
-
204591 LASK Linz/Austria Klagenfurt Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
1:00 PM
211517 Energetyk-BDU
-
-
-
211518 Torpedo Zhodino
-
-
-
211519 Energetyk-BDU/Torpedo Zhodino Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
8:00 AM
211509 Gomel
-
-
-
211510 Slutsk
-
-
-
211511 Gomel/Slutsk Draw
-
-
-
10:00 AM
211513 Slavia
-
-
-
211514 Dinamo Brest
-
-
-
211515 Slavia/Dinamo Brest Draw
-
-
-
12:00 PM
211529 Shakhter Soligorsk
-
-
-
211530 Bate Borisov
-
-
-
211531 Shakhter Soligorsk/Bate Borisov Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
11:00 AM
211505 Minsk
-
-
-
211506 Vitebsk
-
-
-
211507 Minsk/Vitebsk Draw
-
-
-
9:00 AM
211521 Isloch
-
-
-
211522 Dinamo Minsk
-
-
-
211523 Isloch/Dinamo Minsk Draw
-
-
-
1:00 PM
211533 Smorgon
-
-
-
211534 Neman Grodno
-
-
-
211535 Smorgon/Neman Grodno Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
2:45 PM
204685 AS Eupen
PK ( EV )
2½ ( -123 )
+175
204686 Cercle Brugge
PK ( -120 )
2½ ( +103 )
+154
204687 AS Eupen/Cercle Brugge Draw
-
-
+249
Saturday 18th of September 2021
10:15 AM
204661 KFCO Beerschot-Wilrijk
-
-
-
204662 KV Oostende
-
-
-
204663 KFCO Beerschot-Wilrijk/KV Oostende Draw
-
-
-
12:30 PM
204669 Oud-Heverlee
-
-
-
204670 KV Mechelen
-
-
-
204671 Oud-Heverlee/KV Mechelen Draw
-
-
-
2:45 PM
204673 Club Brugge
-
-
-157
204674 Royal Charleroi
-
-
+312
204675 Club Brugge/Royal Charleroi Draw
-
-
+275
12:30 PM
204677 SV Zulte Waregem
-
-
+757
204678 Union St.-Gilloise
-
-
-469
204679 SV Zulte Waregem/Union St.-Gilloise Draw
-
-
+458
Sunday 19th of September 2021
10:00 AM
204653 RFC Seraing
-
-
-
204654 Antwerp
-
-
-
204655 RFC Seraing/Antwerp Draw
-
-
-
3:00 PM
204657 KAA Gent
-
-
-
204658 KV Kortrijk
-
-
-
204659 KAA Gent/KV Kortrijk Draw
-
-
-
12:30 PM
204665 Anderlecht
-
-
-
204666 Standard Liege
-
-
-
204667 Anderlecht/Standard Liege Draw
-
-
-
7:30 AM
204681 Genk
-
-
-
204682 St Truidense
-
-
-
204683 Genk/St Truidense Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
3:00 PM
208633 Real Potosi
-
-
-199
208634 San Jose Oruro
-
-
+361
208635 Real Potosi/San Jose Oruro Draw
-
-
+320
7:30 PM
208637 Guabira
-
-
+130
208638 Real Tomayapo
-
-
+162
208639 Guabira/Real Tomayapo Draw
-
-
+230
Saturday 18th of September 2021
3:00 PM
208641 Royal Pari
-
-
-
208642 Santa Cruz
-
-
-
208643 Royal Pari/Santa Cruz Draw
-
-
-
5:15 PM
208645 Blooming
-
-
-
208646 Aurora
-
-
-
208647 Blooming/Aurora Draw
-
-
-
7:30 PM
208649 Always Ready
-
-
-
208650 Nacional Potosi
-
-
-
208651 Always Ready/Nacional Potosi Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
3:00 PM
208653 Bolivar
-
-
-
208654 Independiente Petrolero
-
-
-
208655 Bolivar/Independiente Petrolero Draw
-
-
-
5:15 PM
208657 Wilstermann
-
-
-
208658 Strongest
-
-
-
208659 Wilstermann/Strongest Draw
-
-
-
7:30 PM
208661 Atletico Palmaflor
-
-
-
208662 Oriente Petrolero
-
-
-
208663 Atletico Palmaflor/Oriente Petrolero Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
2:00 PM
211609 Siroki Brijeg
-
-
+273
211610 Borac Banja Luka
-
-
-124
211611 Siroki Brijeg/Borac Banja Luka Draw
-
-
+235
12:00 PM
211625 Leotar
-
-
+557
211626 Sarajevo
-
-
-233
211627 Leotar/Sarajevo Draw
-
-
+273
Saturday 18th of September 2021
11:00 AM
211605 Velez
-
-
-
211606 Zeljeznicar
-
-
-
211607 Velez/Zeljeznicar Draw
-
-
-
10:30 AM
211613 Radnik Bijeljina
-
-
-
211614 Posusje
-
-
-
211615 Radnik Bijeljina/Posusje Draw
-
-
-
12:55 PM
211617 Sloboda Tuzla
-
-
-
211618 Tuzla City
-
-
-
211619 Sloboda Tuzla/Tuzla City Draw
-
-
-
3:10 PM
211621 Rudar Prijedor
-
-
-
211622 Zrinjski
-
-
-
211623 Rudar Prijedor/Zrinjski Draw
-
-
-
6:00 PM
208285 Sport Recife
-
-
-
208286 Atletico Mineiro
-
-
-
208287 Sport Recife/Atletico Mineiro Draw
-
-
-
8:00 PM
208297 RB Bragantino
PK ( +104 )
2½ ( +113 )
+190
208298 Bahia
PK ( -124 )
2½ ( -133 )
+155
208299 RB Bragantino/Bahia Draw
-
-
+230
4:00 PM
208305 Palmeiras
-1 ( +121 )
2½ ( +103 )
-151
208306 Chapecoense
+1 ( -141 )
2½ ( -123 )
+451
208307 Palmeiras/Chapecoense Draw
-
-
+285
8:00 PM
208309 Santos FC
+½ ( -132 )
2 ( -142 )
+262
208310 Ceara
-½ ( +112 )
2 ( +122 )
+116
208311 Santos FC/Ceara Draw
-
-
+233
5:45 PM
208317 Juventude
+½ ( -130 )
2 ( -105 )
+284
208318 Atletico Paranaense
-½ ( +110 )
2 ( -115 )
+112
208319 Juventude/Atletico Paranaense Draw
-
-
+225
Sunday 19th of September 2021
3:00 PM
208289 Atletico Goianiense
+½ ( +121 )
2 ( -136 )
+399
208290 Sao Paulo
-½ ( -141 )
2 ( +116 )
-138
208291 Atletico Goianiense/Sao Paulo Draw
-
-
+284
7:30 PM
208293 Gremio
+1 ( -104 )
2½ ( -115 )
+555
208294 Flamengo
-1 ( -116 )
2½ ( -105 )
-202
208295 Gremio/Flamengo Draw
-
-
+347
10:00 AM
208301 Fortaleza
-
-
-
208302 Internacional
-
-
-
208303 Fortaleza/Internacional Draw
-
-
-
5:15 PM
208313 America Mineiro
-
-
-
208314 Corinthians
-
-
-
208315 America Mineiro/Corinthians Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
7:00 PM
208321 Fluminense
-
-
-
208322 Cuiaba
-
-
-
208323 Fluminense/Cuiaba Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
3:00 PM
208409 Vitoria
PK ( +114 )
2 ( -106 )
+213
208410 Brusque
PK ( -134 )
2 ( -114 )
+156
208411 Vitoria/Brusque Draw
-
-
+196
6:00 PM
208573 Vila Nova
+½ ( +123 )
2 ( +104 )
+524
208574 Coritiba
-½ ( -143 )
2 ( -124 )
-138
208575 Vila Nova/Coritiba Draw
-
-
+224
8:30 PM
208581 Guarani
PK ( EV )
2 ( -118 )
+194
208582 Ponte Preta
PK ( -120 )
2 ( -102 )
+166
208583 Guarani/Ponte Preta Draw
-
-
+204
7:30 PM
208597 Sampaio Correa
-
-
-
208598 AD Confianca
-
-
-
208599 Sampaio Correa/AD Confianca Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
3:30 PM
208401 Nautico
-
-
+338
208402 Botafogo
-
-
-141
208403 Nautico/Botafogo Draw
-
-
+226
6:00 PM
208589 Brasil de Pelotas
-
-
+432
208590 Goias
-
-
-174
208591 Brasil de Pelotas/Goias Draw
-
-
+237
3:30 PM
208593 CSA
-
-
+141
208594 Londrina
-
-
+190
208595 CSA/Londrina Draw
-
-
+178
Sunday 19th of September 2021
3:00 PM
208421 Cruzeiro
-
-
-
208422 Vasco da Gama
-
-
-
208423 Cruzeiro/Vasco da Gama Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
9:00 AM
212429 Lokomotiv Plovdiv
-½ ( -108 )
2 ( -145 )
-105
212430 Tsarsko selo
+½ ( -112 )
2 ( +125 )
+315
212431 Lokomotiv Plovdiv/Tsarsko selo Draw
-
-
+231
11:15 AM
212433 OFK Pirin
+½ ( -113 )
2 ( -144 )
+326
212434 Arda
-½ ( -107 )
2 ( +124 )
-107
212435 OFK Pirin/Arda Draw
-
-
+222
1:30 PM
212437 Beroe Stara Zagora
+½ ( -111 )
2½ ( -118 )
+300
212438 Botev Plovdiv
-½ ( -109 )
2½ ( -102 )
-108
212439 Beroe Stara Zagora/Botev Plovdiv Draw
-
-
+249
Saturday 18th of September 2021
10:30 AM
212441 Lokomotiv Sofia 1929
-
-
-
212442 Cherno More
-
-
-
212443 Lokomotiv Sofia 1929/Cherno More Draw
-
-
-
12:45 PM
212445 CSKA 1948 Sofia
-
-
-
212446 Levski Sofia
-
-
-
212447 CSKA 1948 Sofia/Levski Sofia Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
11:15 AM
212449 CSKA Sofia
-
-
-
212450 Botev Vratsa
-
-
-
212451 CSKA Sofia/Botev Vratsa Draw
-
-
-
1:30 PM
212453 PFC Ludogorets Razgrad
-
-
-
212454 Slavia Sofia
-
-
-
212455 PFC Ludogorets Razgrad/Slavia Sofia Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
2:00 PM
235761 HFX Wanderers
-
-
-
235762 York United
-
-
-
235763 HFX Wanderers/York United Draw
-
-
-
4:00 PM
235765 Cavalry
-
-
-
235766 Valour
-
-
-
235767 Cavalry/Valour Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
5:00 PM
235769 Atletico Ottawa
-
-
-
235770 Pacific
-
-
-
235771 Atletico Ottawa/Pacific Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
9:00 PM
213309 Once Caldas
+½ ( +129 )
2 ( -124 )
+468
213310 Independiante Medellin
-½ ( -149 )
2 ( +104 )
-150
213311 Once Caldas/Independiante Medellin Draw
-
-
+258
Saturday 18th of September 2021
5:00 PM
213281 Jaguares de Cordoba
-
-
-
213282 America de Cali
-
-
-
213283 Jaguares de Cordoba/America de Cali Draw
-
-
-
7:05 PM
213289 Atletico Nacional
-
-
-
213290 Junior
-
-
-
213291 Atletico Nacional/Junior Draw
-
-
-
9:10 PM
213301 Atletico Huila
-
-
-
213302 Millonarios
-
-
-
213303 Atletico Huila/Millonarios Draw
-
-
-
3:00 PM
213317 Quindio
-
-
-
213318 Envigado
-
-
-
213319 Quindio/Envigado Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
7:05 PM
213285 Santa Fe Bogota
-
-
-
213286 Deportivo Pasto
-
-
-
213287 Santa Fe Bogota/Deportivo Pasto Draw
-
-
-
9:10 PM
213293 Atletico Bucaramanga
-
-
-
213294 Rionegro Aguilas
-
-
-
213295 Atletico Bucaramanga/Rionegro Aguilas Draw
-
-
-
5:00 PM
213297 Deportivo Cali
-
-
-
213298 Deportes Tolima
-
-
-
213299 Deportivo Cali/Deportes Tolima Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
9:00 PM
213305 Patriotas Boyaca
-
-
-
213306 Alianza Petrolera
-
-
-
213307 Patriotas Boyaca/Alianza Petrolera Draw
-
-
-
7:00 PM
213313 Deportivo Pereira
-
-
-
213314 La Equidad
-
-
-
213315 Deportivo Pereira/La Equidad Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
10:00 PM
209070 Alajuelense
-
-
-184
209071 San Carlos/Alajuelense Draw
-
-
+279
209069 San Carlos
-
-
+380
Saturday 18th of September 2021
4:00 PM
209073 Perez Zeledon
-
-
-
209074 Jicaral
-
-
-
209075 Perez Zeledon/Jicaral Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
5:00 PM
209065 Herediano
-
-
-
209066 Guadalupe
-
-
-
209067 Herediano/Guadalupe Draw
-
-
-
5:00 PM
209077 Grecia
-
-
-
209078 Cartagines
-
-
-
209079 Grecia/Cartagines Draw
-
-
-
8:00 PM
209081 Saprissa
-
-
-
209082 Santos de Guapiles
-
-
-
209083 Saprissa/Santos de Guapiles Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
4:00 PM
209085 Sporting San Jose
-
-
-
209086 Guanacasteca
-
-
-
209087 Sporting San Jose/Guanacasteca Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
2:00 PM
213761 HNK Rijeka
-
-
-
213762 Dragovoljac
-
-
-
213763 HNK Rijeka/Dragovoljac Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
1:05 PM
213765 Lokomotiva Zagreb
-
-
-
213766 Sibenik
-
-
-
213767 Lokomotiva Zagreb/Sibenik Draw
-
-
-
11:00 AM
213769 Istra 1961
-
-
-
213770 Slaven Belupo
-
-
-
213771 Istra 1961/Slaven Belupo Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
1:05 PM
213773 HNK Gorica
-
-
-
213774 Osijek
-
-
-
213775 HNK Gorica/Osijek Draw
-
-
-
11:00 AM
213777 Dinamo Zagreb
-
-
-
213778 Hajduk Split
-
-
-
213779 Dinamo Zagreb/Hajduk Split Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
12:00 PM
213869 Aris
PK,-½ ( -136 )
2,2½ ( -121 )
-107
213870 PAEEK
PK,+½ ( +116 )
2,2½ ( +101 )
+256
213871 Aris/PAEEK Draw
-
-
+211
Saturday 18th of September 2021
11:00 AM
213849 AEK Larnaca
-
-
-
213850 Paphos
-
-
-
213851 AEK Larnaca/Paphos Draw
-
-
-
1:00 PM
213857 AEL
-
-
-
213858 Olympiakos
-
-
-
213859 AEL/Olympiakos Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
12:00 PM
213853 Apoel Nicosia
-
-
-
213854 Limassol
-
-
-
213855 Apoel Nicosia/Limassol Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
2:00 PM
213861 Ethnikos Achna
-
-
-
213862 Anorthosis
-
-
-
213863 Ethnikos Achna/Anorthosis Draw
-
-
-
12:00 PM
213865 Doxa
-
-
-
213866 Omonia Nicosia
-
-
-
213867 Doxa/Omonia Nicosia Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
1:00 PM
204825 Banik Ostrava
PK ( -119 )
3 ( +112 )
+147
204826 Sigma Olomouc
PK ( +104 )
3 ( -127 )
+174
204827 Banik Ostrava/Sigma Olomouc Draw
-
-
+259
1:00 PM
204837 Pardubice
+½ ( -155 )
2½ ( +111 )
+202
204838 Hradec
-½ ( +140 )
2½ ( -126 )
+144
204839 Pardubice/Hradec Draw
-
-
+224
Saturday 18th of September 2021
1:00 PM
204833 Ceske Budejovice
-
-
-
204834 Viktoria Plzen
-
-
-
204835 Ceske Budejovice/Viktoria Plzen Draw
-
-
-
10:00 AM
204841 Zlin
-
-
-
204842 Slovacko
-
-
-
204843 Zlin/Slovacko Draw
-
-
-
10:00 AM
204853 Mlada Boleslav
-
-
-
204854 FC Slovan Liberec
-
-
-
204855 Mlada Boleslav/FC Slovan Liberec Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
1:00 PM
204829 Slavia Praha
-
-
-
204830 Bohemians 1905
-
-
-
204831 Slavia Praha/Bohemians 1905 Draw
-
-
-
10:00 AM
204845 Teplice
-
-
-
204846 Karvina
-
-
-
204847 Teplice/Karvina Draw
-
-
-
10:00 AM
204849 Jablonec
-
-
-
204850 Sparta Praha
-
-
-
204851 Jablonec/Sparta Praha Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
1:00 PM
205193 Odense BK
+½ ( -115 )
2½ ( -135 )
+269
205194 Aalborg BK
-½ ( EV )
2½ ( +120 )
-101
205195 Odense BK/Aalborg BK Draw
-
-
+269
12:00 PM
205205 Aris
-½ ( -112 )
2 ( -129 )
-116
205206 Ionikos
+½ ( -108 )
2 ( +109 )
+364
205207 Aris/Ionikos Draw
-
-
+227
Saturday 18th of September 2021
1:30 PM
205201 Panathinaikos
-
-
-
205202 PAS Giannina
-
-
-
205203 Panathinaikos/PAS Giannina Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
8:00 AM
205001 FC Nordsjaelland
-
-
-
205002 Randers FC
-
-
-
205003 FC Nordsjaelland/Randers FC Draw
-
-
-
10:00 AM
205005 Brondby IF
-
-
-
205006 SonderjyskE
-
-
-
205007 Brondby IF/SonderjyskE Draw
-
-
-
12:00 PM
205009 FC Midtjylland
-
-
-
205010 FC Copenhagen
-
-
-
205011 FC Midtjylland/FC Copenhagen Draw
-
-
-
8:00 AM
205013 Viborg FF
-
-
-
205014 Vejle Boldklub
-
-
-
205015 Viborg FF/Vejle Boldklub Draw
-
-
-
9:00 AM
205209 Volos NFC
-
-
-
205210 Apollon Smirnis
-
-
-
205211 Volos NFC/Apollon Smirnis Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
1:00 PM
205197 Aarhus GF
-
-
-
205198 Silkeborg
-
-
-
205199 Aarhus GF/Silkeborg Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
1:00 PM
202809 HB Koge
+1,+1½ ( +106 )
3,3½ ( -101 )
+650
202810 Lyngby
-1,-1½ ( -126 )
3,3½ ( -119 )
-263
202811 HB Koge/Lyngby Draw
-
-
+408
12:00 PM
202993 FC Helsingor
PK ( -101 )
3 ( +107 )
+170
202994 Fredericia
PK ( -119 )
3 ( -127 )
+148
202995 FC Helsingor/Fredericia Draw
-
-
+262
Saturday 18th of September 2021
8:00 AM
202813 AC Horsens
-
-
-
202814 Hobro IK
-
-
-
202815 AC Horsens/Hobro IK Draw
-
-
-
7:00 AM
202997 Fremad Amager
-
-
-
202998 Esbjerg
-
-
-
202999 Fremad Amager/Esbjerg Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
9:00 AM
202801 Jammerbugt FC
-
-
-
202802 Nykobing
-
-
-
202803 Jammerbugt FC/Nykobing Draw
-
-
-
7:00 AM
202805 Vendsyssel
-
-
-
202806 Hvidovre
-
-
-
202807 Vendsyssel/Hvidovre Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
8:00 PM
214273 Barcelona SC
-
-
-
214274 Aucas
-
-
-
214275 Barcelona SC/Aucas Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
9:00 PM
214257 LDU Quito
-
-
-
214258 Manta
-
-
-
214259 LDU Quito/Manta Draw
-
-
-
4:00 PM
214261 Orense
-
-
-
214262 Mushuc Runa
-
-
-
214263 Orense/Mushuc Runa Draw
-
-
-
6:30 PM
214277 Nueve de Octubre
-
-
-
214278 Guayaquil City
-
-
-
214279 Nueve de Octubre/Guayaquil City Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
3:00 PM
214265 Delfin
-
-
-
214266 Macara
-
-
-
214267 Delfin/Macara Draw
-
-
-
5:30 PM
214269 Tecnico Universitario
-
-
-
214270 Independiente del Valle
-
-
-
214271 Tecnico Universitario/Independiente del Valle Draw
-
-
-
8:00 PM
214281 Universidad Catolica
-
-
-
214282 Emelec
-
-
-
214283 Universidad Catolica/Emelec Draw
-
-
-
Monday 20th of September 2021
8:00 PM
214285 Olmedo
-
-
-
214286 Deportivo Cuenca
-
-
-
214287 Olmedo/Deportivo Cuenca Draw
-
-
-
Friday 17th of September 2021
3:00 PM
200173 Leeds United
-½ ( +128 )
3 ( +111 )
+132
200174 Newcastle United
+½ ( -143 )
3 ( -126 )
+215
200175 Leeds United/Newcastle United Draw
-
-
+269
Saturday 18th of September 2021
12:30 PM
200161 Everton
PK ( +122 )
2½ ( EV )
+218
200162 Aston Villa
PK ( -137 )
2½ ( -115 )
+144
200163 Everton/Aston Villa Draw
-
-
+238
10:00 AM
200165 Crystal Palace
+2 ( -124 )
3 ( -124 )
+1310
200166 Liverpool
-2 ( +109 )
3 ( +109 )
-439
200167 Crystal Palace/Liverpool Draw
-
-
+597
10:00 AM
200169 Watford
+½ ( -134 )
2½ ( +117 )
+254
200170 Norwich City
-½ ( +119 )
2½ ( -132 )
+124
200171 Watford/Norwich City Draw
-
-
+244
10:00 AM
200177 Arsenal
-½ ( -101 )
2½ ( +108 )
+103
200178 Burnley FC
+½ ( -114 )
2½ ( -123 )
+300
200179 Arsenal/Burnley FC Draw
-
-
+257
10:00 AM
200181 Southampton
+2½ ( -135 )
3½ ( +104 )
+1804
200182 Manchester City
-2½ ( +120 )
3½ ( -119 )
-661
200183 Southampton/Manchester City Draw
-
-
+836
7:30 AM
200193 Brentford
+½ ( -102 )
2 ( -118 )
+391
200194 Wolverhampton
-½ ( -113 )
2 ( +103 )
-108
200195 Brentford/Wolverhampton Draw
-
-
+236
Sunday 19th of September 2021
9:00 AM
200185 Leicester City
PK ( -106 )
2½ ( +124 )
+184
200186 Brighton & Hove Albion
PK ( -109 )
2½ ( -139 )
+176
200187 Leicester City/Brighton & Hove Albion Draw
-
-
+228
9:00 AM
200189 Manchester United
-½ ( -124 )
3 ( +116 )
-121
200190 West Ham
+½ ( +109 )
3 ( -131 )
+356
200191 Manchester United/West Ham Draw
-
-
+290
11:30 AM
200197 Chelsea
-½ ( -129 )
2½ ( +112 )
-125
200198 Tottenham
+½ ( +114 )
2½ ( -127 )
+380
200199 Chelsea/Tottenham Draw
-
-
+287
Saturday 18th of September 2021
7:30 AM
200337 Sheffield United
-
-
-
200338 Hull City
-
-
-
200339 Sheffield United/Hull City Draw
-
-
-
10:00 AM
200341 Blackburn
PK ( -113 )
2½ ( +118 )
+172
200342 Barnsley
PK ( -102 )
2½ ( -133 )
+190
200343 Blackburn/Barnsley Draw
-
-
+217
10:00 AM
200345 Swansea City
+½ ( -127 )
2½ ( +116 )
+280
200346 Luton Town
-½ ( +112 )
2½ ( -131 )
+113
200347 Swansea City/Luton Town Draw
-
-
+237
10:00 AM
200349 West Bromwich Albion
-½ ( EV )
2½ ( -108 )
+105
200350 Preston
+½ ( -115 )
2½ ( -107 )
+283
200351 West Bromwich Albion/Preston Draw
-
-
+260
10:00 AM
200353 Coventry City
PK ( +110 )
2 ( -132 )
+204
200354 Millwall
PK ( -125 )
2 ( +117 )
+162
200355 Coventry City/Millwall Draw
-
-
+214
10:00 AM
200357 Nottingham
+½ ( -125 )
2½ ( +120 )
+281
200358 Huddersfield Town
-½ ( +110 )
2½ ( -135 )
+113
200359 Nottingham/Huddersfield Town Draw
-
-
+239
10:00 AM
200361 AFC Bournemouth
PK ( -121 )
2½ ( +115 )
+158
200362 Cardiff
PK ( +106 )
2½ ( -130 )
+193
200363 AFC Bournemouth/Cardiff Draw
-
-
+232
10:00 AM
200365 Stoke City
PK ( -134 )
2 ( -117 )
+154
200366 Derby County
PK ( +119 )
2 ( +102 )
+217
200367 Stoke City/Derby County Draw
-
-
+215
10:00 AM
200369 Reading
+1½ ( -128 )
2½ ( -135 )
+780
200370 Fulham
-1½ ( +113 )
2½ ( +120 )
-250
200371 Reading/Fulham Draw
-
-
+393
10:00 AM
200373 Bristol City
+½ ( +105 )
2½ ( -113 )
+338
200374 Queens Park Rangers
-½ ( -120 )
2½ ( -102 )
-118
200375 Bristol City/Queens Park Rangers Draw
-
-
+286
10:00 AM
200377 Blackpool
+½ ( +104 )
2½ ( +123 )
+389
200378 Middlesbrough
-½ ( -119 )
2½ ( -143 )
-119
200379 Blackpool/Middlesbrough Draw
-
-
+248
10:00 AM
200381 Birmingham City
-½ ( +128 )
2½ ( +109 )
+127
200382 Peterborough United
+½ ( -143 )
2½ ( -124 )
+243
200383 Birmingham City/Peterborough United Draw
-
-
+231
10:00 AM
200937 Milton Keynes Dons
PK ( -119 )
2½ ( -117 )
+151
200938 Gillingham
PK ( -101 )
2½ ( -103 )
+179
200939 Milton Keynes Dons/Gillingham Draw
-
-
+249
10:00 AM
200941 Plymouth Argyle
PK,+½ ( -103 )
2½ ( -107 )
+239
200942 AFC Wimbledon
PK,-½ ( -117 )
2½ ( -108 )
+117
200943 Plymouth Argyle/AFC Wimbledon Draw
-
-
+246
10:00 AM
200945 Rotherham United
PK ( -109 )
2½ ( -101 )
+169
200946 Bolton
PK ( -106 )
2½ ( -114 )
+167
200947 Rotherham United/Bolton Draw
-
-
+235
10:00 AM
200949 Ipswich Town
PK,+½ ( -111 )
2½ ( -101 )
+233
200950 Lincoln City
PK,-½ ( -104 )
2½ ( -119 )
+133
200951 Ipswich Town/Lincoln City Draw
-
-
+218
10:00 AM
200953 Sunderland
-½ ( +110 )
2½ ( +121 )
+110
200954 Fleetwood Town
+½ ( -130 )
2½ ( -141 )
+277
200955 Sunderland/Fleetwood Town Draw
-
-
+230
10:00 AM
200957 Wigan Athletic
PK ( -122 )
2½ ( +103 )
+143
200958 Accrington Stanley
PK ( +102 )
2½ ( -123 )
+194
200959 Wigan Athletic/Accrington Stanley Draw
-
-
+243
10:00 AM
200961 Burton Albion
PK ( +101 )
2½ ( +128 )
+188
200962 Crewe Alexandra
PK ( -116 )
2½ ( -148 )
+163
200963 Burton Albion/Crewe Alexandra Draw
-
-
+220
10:00 AM
200965 Charlton
+½ ( -142 )
2½ ( +105 )
+235
200966 Wycombe Wanderers
-½ ( +122 )
2½ ( -125 )
+122
200967 Charlton/Wycombe Wanderers Draw
-
-
+241
10:00 AM
200969 Oxford Utd
PK ( -117 )
2½ ( +101 )
+157
200970 Cheltenham Town
PK ( +102 )
2½ ( -116 )
+180
200971 Oxford Utd/Cheltenham Town Draw
-
-
+237
10:00 AM
200973 Morecambe
PK ( +102 )
2½ ( +112 )
+179
200974 Doncaster
PK ( -117 )
2½ ( -132 )
+160
200975 Morecambe/Doncaster Draw
-
-
+234
10:00 AM
200977 Cambridge United
+1 ( -126 )
2½ ( -118 )
+447
200978 Portsmouth
-1 ( +106 )
2½ ( -102 )
-162
200979 Cambridge United/Portsmouth Draw
-
-
+305
10:00 AM
200981 Shrewsbury Town
+½ ( +122 )
2,2½ ( -109 )
+427
200982 Sheffield Wednesday
-½ ( -142 )
2,2½ ( -111 )
-140
200983 Shrewsbury Town/Sheffield Wednesday Draw
-
-
+264
9:00 AM
201137 Swindon Town
+½ ( -139 )
2½ ( +115 )
+234
201138 Northampton Town
-½ ( +119 )
2½ ( -135 )
+119
201139 Swindon Town/Northampton Town Draw
-
-
+247
10:00 AM
201145 Forest Green Rovers
-½ ( +127 )
2½ ( +127 )
+126
201146 Stevenage
+½ ( -147 )
2½ ( -147 )
+231
201147 Forest Green Rovers/Stevenage Draw
-
-
+236
10:00 AM
201149 Crawley Town
+½ ( -136 )
2½ ( +120 )
+256
201150 Colchester United
-½ ( +116 )
2½ ( -140 )
+116
201151 Crawley Town/Colchester United Draw
-
-
+233
10:00 AM
201155 Hartlepool United/Oldham Athletic Draw
-
-
+243
201153 Hartlepool United
PK ( -145 )
2½ ( +103 )
+135
201154 Oldham Athletic
PK ( +125 )
2½ ( -123 )
+208
10:00 AM
201157 Harrogate Town
PK ( +135 )
2½ ( +111 )
+219
201158 Port Vale
PK ( -155 )
2½ ( -131 )
+129
201159 Harrogate Town/Port Vale Draw
-
-
+242
10:00 AM
201161 Walsall
PK,+½ ( -115 )
2 ( -124 )
+244
201162 Newport County
PK,-½ ( -105 )
2 ( +104 )
+133
201163 Walsall/Newport County Draw
-
-
+210
10:00 AM
201165 Scunthorpe Utd
+½ ( +110 )
2½ ( +118 )
+391
201166 Carlisle United
-½ ( -130 )
2½ ( -138 )
-130
201167 Scunthorpe Utd/Carlisle United Draw
-
-
+259
10:00 AM
201169 Salford City
PK ( -131 )
2,2½ ( -103 )
+149
201170 Tranmere Rovers
PK ( +111 )
2,2½ ( -117 )
+199
201171 Salford City/Tranmere Rovers Draw
-
-
+226
10:00 AM
201173 Leyton Orient
PK ( -107 )
2,2½ ( -106 )
+170
201174 Bristol Rovers
PK ( -113 )
2,2½ ( -109 )
+170
201175 Leyton Orient/Bristol Rovers Draw
-
-
+230
10:00 AM
201177 Sutton United
PK,+½ ( -114 )
2,2½ ( -111 )
+227
201178 Exeter City
PK,-½ ( -106 )
2,2½ ( -109 )
+130
201179 Sutton United/Exeter City Draw
-
-
+231
10:00 AM
201181 Rochdale
+½ ( -138 )
2½ ( -119 )
+227
201182 Mansfield
-½ ( +118 )
2½ ( -101 )
+126
201183 Rochdale/Mansfield Draw
-
-
+239
10:00 AM
201185 Barrow
+½ ( -112 )
2½ ( +104 )
+302
201186 Bradford City
-½ ( -108 )
2½ ( -124 )
-103
201187 Barrow/Bradford City Draw
-
-
+249
10:00 AM
226065 Chesterfield
-
-
-
226066 Woking
-
-
-
226067 Chesterfield/Woking Draw
-
-
-
10:00 AM
226069 Maidenhead United
-
-
-
226070 Notts County
-
-
-
226071 Maidenhead United/Notts County Draw
-
-
-
10:00 AM
226073 Barnet
-
-
-
226074 Bromley
-
-
-
226075 Barnet/Bromley Draw
-
-
-
10:00 AM
226077 Boreham Wood
-
-
-
226078 Solihull Moors
-
-
-
226079 Boreham Wood/Solihull Moors Draw
-
-
-
10:00 AM
226081 Aldershot Town
-
-
-
226082 Wealdstone
-
-
-
226083 Aldershot Town/Wealdstone Draw
-
-
-
10:00 AM
226085 Altrincham
-
-
-
226086 Yeovil Town
-
-
-
226087 Altrincham/Yeovil Town Draw
-
-
-
10:00 AM
226089 Dagenham and Redbridge
-
-
-
226090 Wrexham
-
-
-
226091 Dagenham and Redbridge/Wrexham Draw
-
-
-
10:00 AM
226093 Stockport County
-
-
-
226094 Halifax Town
-
-
-
226095 Stockport County/Halifax Town Draw
-
-
-
10:00 AM
226097 Eastleigh
-
-
-
226098 Grimsby Town
-
-
-
226099 Eastleigh/Grimsby Town Draw
-
-
-
10:00 AM
226101 Southend
-
-
-
226102 Torquay United
-
-
-
226103 Southend/Torquay United Draw
-
-
-
12:20 PM
226105 Dover Athletic
-
-
-
226106 Weymouth
-
-
-
226107 Dover Athletic/Weymouth Draw
-
-
-
6:00 AM
214965 Tulevik
-
-
-
214966 TJK Legion
-
-
-
214967 Tulevik/TJK Legion Draw
-
-
-
9:00 AM
214969 Parnu
-
-
-
214970 Kuressaare
-
-
-
214971 Parnu/Kuressaare Draw
-
-
-
12:00 PM
214981 Trans
-
-
-
214982 FC Levadia Tallinn
-
-
-
214983 Trans/FC Levadia Tallinn Draw
-
-
-
Sunday 19th of September 2021
8:00 AM
214973 Nomme Kalju
-
-
-
214974 Flora
-
-
-
214975 Nomme Kalju/Flora Draw
-
-
-
12:00 PM
214977 Paide
-
-
-
214978 Tammeka
-
-
-
214979 Paide/Tammeka Draw
-
-
-
Saturday 18th of September 2021
8:00 AM
215045 IFK Mariehamn
-
-
-
215046 HIFK
-
-
-
215047 IFK Mariehamn/HIFK Draw
-
-
-
10:00 AM
215049 Oulu
-
-
-
215050 Lahti
-
-
-
215051 Oulu/Lahti Draw
-
-
-